0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Azadegan League
Damash Gilan
۱
۱
Naft Gachsaran
inprogress
۱۸:۳۰
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Saipa
inprogress
۱۹:۳۰
Ario Eslamshahr
۲
۰
Shahin Bandar Ameri
inprogress
۱۸:۳۰
Mes Sungun Varzaghan Fsc
۰
۱
Khoosheh Talai
Finished
۱۸:۳۰
Esteghlal Molasani
۰
۲
Kheybar Khorramabad
inprogress
۱۹:۳۰
United States
MLS
Los Angeles FC
۲
۰
Minnesota United
Finished
۰۶:۱۵
New York Red Bull
۳
۱
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
Austin FC
۰
۲
Portland Timbers
Finished
۰۴:۰۰
Chicago Fire
۱
۱
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۳
۱
Colorado Rapids
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۴
۲
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
FC Cincinnati
۰
۲
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles Galaxy
۳
۱
FC Dallas
Finished
۰۶:۰۰
Philadelphia Union
۰
۰
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Inter Miami CF
۱
۳
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
Sporting Kansas City
۱
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
Seattle Sounders
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۶:۰۰
Vietnam
V-League
Binh Dinh
۳
۰
BHTS Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
Hong Linh Ha Tinh
۱
۰
Cong Anh Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Hoang Anh Gia Lai
۱
۱
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
The Cong Viettel FC
۲
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۴۵
France
Ligue 1 Relegation/Promotion Playoffs
AS St. Etienne
-
-
FC Metz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Egypt
Egypt Cup
Al Masry Club
۱
۰
Gomhoryet Shebin
Finished
۱۷:۳۰
El Ismaily Sporting Club
۰
۰
Al Qanah
inprogress
۲۰:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group C
Estudiantes de la Plata
۳
۴
Huachipato
Finished
۰۱:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۴
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Al Arabi Umm Al Quwain
۲
۲
Al Urooba
Finished
۱۷:۴۵
Al Hamriyah
۳
۰
Gulf United FC
Finished
۱۷:۴۵
Dibba Al-Hisn
۱
۲
Al Taawon FC
Finished
۱۷:۴۵
Fujairah FC
۲
۱
Al Dhaid
Finished
۱۷:۴۵
Masfout Club
۲
۱
Dubai City FC
Finished
۱۷:۴۵
Al Jazira Hamra
۳
۲
Gulf Heroes FC
Finished
۱۷:۴۵
Masafi
۳
۳
Dubai United FC
Finished
۱۷:۴۵
Germany
Verbandsliga
TSV Steinbach II
۳
۰
Hadamar
Finished
۱۵:۳۰
SC Dortelweil
۴
۲
1. FC Germania 08 Ober-Roden
Finished
۱۴:۳۰
Rot-Weiss Walldorf II
۱
۲
SV Pars Neu-lsenburg
Finished
۱۶:۳۰
SV Eintracht Wald-Michelbach
۳
۳
SV 1898 Unter Flockenbach
Finished
۱۸:۰۰
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
۳
۲
Sportfreunde Seligenstadt
Finished
۱۶:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group G
Atletico Lanus
۰
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
Metropolitanos FC
۱
۱
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group A
Fluminense RJ
۳
۲
Alianza Lima
Finished
۰۴:۰۰
Cerro Porteno
۱
۱
Colo Colo
Finished
۰۴:۰۰
Ireland
Munster Senior League
College Corinthians FC
-
-
Bandon AFC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Morocco (W)
-
-
DR Congo (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Guatemala (W)
۴
۳
Chile (W)
Finished
۰۰:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Naft Maysan
۲
۳
Al Shorta
Finished
۱۸:۳۰
Uzbekistan
Super League
Navbahor Namangan
۰
۰
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۰۰
PFK Dinamo Samarkand
۲
۰
PFK Qizilqum
Finished
۱۷:۳۰
Australia
South Australia State League 1
West Torrens Birkalla
۳
۱
Adelaide Victory
Finished
۱۳:۱۵
Brazil
Alagoano U20
Ubertec U20
۱
۱
M10 Rio Largo U20
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Tallinn
-
-
FC Elva
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Paide Linnameeskond II
۰
۵
Viimsi JK
Finished
۱۸:۳۰
JK Tallinna Kalev II
۰
۲
FCI Levadia Tallinn II
inprogress
۱۹:۳۰
FC Flora Tallinn II
۱
۰
Harju Jalgpallikool
inprogress
۱۹:۳۰
Tabasalu Charma
۱
۲
Tartu JK Welco
inprogress
۱۹:۳۰
Italy
Serie B
Cremonese
-
-
SSC Venezia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Austria
Regionalliga West
Reichenau
۰
۰
VfB Hohenems
Finished
۱۵:۳۰
FC Wolfurt
۰
۷
SV Austria Salzburg
Finished
۱۷:۰۰
SPG Motz/Silz
۱
۰
FC Kufstein
Finished
۱۸:۳۰
SCR Altach II
۱
۲
SK Bischofshofen
Finished
۱۵:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۰
۴
SC Rothis
Finished
۱۷:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Wasl Dubai U21
۱
۱
Al Ain U21
Finished
۱۷:۴۵
Hatta Dubai U21
۳
۴
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۷:۴۵
Indonesia
Liga 3
Persibo Bojonegoro
۰
۰
Persikota Tangerang
Finished
۰۹:۴۵
Persikas Subang
۱
۳
Farmel FC
Finished
۰۹:۴۵
Persekabpas Pasuruan
۰
۳
Dejan FC
Finished
۱۲:۰۰
Persiku Kudus
۲
۰
Tornado FC
Finished
۱۲:۰۰
Germany
Bundesliga U19
Borussia Dortmund U19
۱
۳
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۷:۰۰
Vietnam
2. Division
Van Hien University
۳
۰
An Giang
Finished
۱۲:۳۰
Tien Giang FC
۱
۰
Lam Dong
Finished
۱۲:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Valur Reykjavik
-
-
Stjarnan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Breidablik Kopavogur
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Austria
Landesliga
Atus Velden
۱
۳
VST Volkermarkt
Finished
۱۲:۰۰
FC Lustenau 07
۴
۵
Brauerei Egg
Finished
۱۲:۰۰
Ufc Siezenheim
۱
۱
SV Burmoos
Finished
۱۸:۳۰
SV Donau Klagenfurt
۳
۲
ASK Klagenfurt II
Finished
۱۲:۰۰
USV Halbturn
۴
۱
Saint Margarethen
Finished
۱۸:۳۰
FC Volders
۰
۰
SC Kitzbuhel
Finished
۱۲:۳۰
SK Slovan Hac
۴
۲
SC Mannsworth
Finished
۱۲:۰۰
SV Ludesch
۲
۰
VfB Bezau
Finished
۱۲:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group B
Sao Paulo FC
۲
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Barcelona SC Guayaquil
۲
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۴:۰۰
New Zealand
Chatham Cup
Birkenhead United
۴
۱
West Coast Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Canada
Championship
Pacific FC
۲
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
Uganda
Uganda Cup Women
Kampala Queens (W)
۰
۱
She Corporate (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kawempe Muslim (W)
۰
۱
Byafaayo Queens (W)
Finished
۱۵:۳۰
Honduras
Reserve League
CD Olimpia Reserves
۰
۰
Olancho FC Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Poland
IV Liga
GKS Lokietek Brzesc Kujawski
۲
۲
MKS Unia Wabrzezno
Finished
۱۲:۳۰
Centra Ostrow Wielkopolski
۰
۴
Polonia Chodziez
Finished
۱۲:۳۰
Pogon Staszow 1945
۰
۲
GKS Arka Pawlow
Finished
۱۸:۳۰
GKS Rudki
۱
۰
Lysica Bodzentyn
Finished
۱۵:۳۰
Kujawianka Izbica Kujawska
۱
۱
Pomorzanin Serock
Finished
۱۵:۳۰
Polonia 1908 Marcinki Kepno
۰
۵
KSS Kotwica Kornik
Finished
۱۷:۳۰
Korona Kielce II
۶
۱
Wisla Sandomierz
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Maranhense
Sampaio Correa-MA
۱
۰
Maranhao MA
Finished
۰۲:۰۰
Ecuador
Serie B
Leones Del Norte
۰
۰
Guayaquil City
Finished
۰۳:۳۰
United States
USL League Two
Peoria City
۶
۰
Sueno FC
Finished
۰۴:۰۰
Tampa Bay United SC
۰
۲
Sarasota Paradise
Finished
۰۱:۳۰
Boston Bolts
۰
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۲:۳۰
Staten Island
۱
۱
Ironbound SC
Finished
۰۲:۳۰
Northern Virginia FC
۰
۱
Lionsbridge FC
Finished
۰۳:۰۰
Brooke House FC
۱
۱
Brave SC
Finished
۰۲:۳۰
Toledo Villa FC
۱
۰
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Oly Town FC
۰
۴
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Twin City Toucans
۰
۳
Corpus Christi
Finished
۰۴:۰۰
Charlotte Independence 2
۰
۱
South Carolina United FC
Finished
۰۳:۰۰
Manhattan SC
۰
۰
Westchester Flames
Interrupted
۰۳:۳۰
Weston FC
۰
۱
Miami AC
Finished
۰۲:۰۰
Wake FC
۲
۲
Charlotte Eagles
Finished
۰۲:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۱
۳
RKC Soccer Club
Finished
۰۳:۳۰
Chicago City SC
۳
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
United Pdx
۱
۱
Lane United FC
Finished
۰۵:۳۰
Real Central New Jersey
۰
۳
Ocean City Nor'easters
Finished
۰۲:۳۰
Nona FC
۵
۰
Brevard Fire SC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence 2
۰
۱
SC United Bantams
Finished
۰۳:۰۰
Midwest United
۲
۱
Kalamazoo FC
Finished
۰۳:۰۰
Academica SC
۱
۲
Davis Legacy
Finished
۰۵:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FK Kyran
۰
۳
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۴:۳۰
Kairat Zhastar
۵
۱
Yassy Turkistan
Finished
۱۴:۳۰
FK Ekibastuz
۲
۱
Zhetisay
Finished
۱۶:۳۰
SD Family
۱
۲
FC Altai Oskemen
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu Kalev
۰
۲
Johvi FC Phoenix
inprogress
۱۹:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۲
۰
Tallinna JK Legion
inprogress
۱۹:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۱
Nomme Kalju II
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kolmonen
Atlantis FC
۳
۰
SaPa
inprogress
۱۹:۴۵
ACE
۰
۰
NoPS
inprogress
۲۰:۳۰
HerTo
۰
۲
FC Finnkurd
inprogress
۱۹:۵۰
Toolon Taisto
-
-
FC Kontu
بازی شروع نشده است
۲۰:۵۰
Purha
۱
۱
Peka
inprogress
۱۹:۰۰
Turkey
1. Lig
Sakaryaspor
۰
۰
Bodrumspor
inprogress
۲۰:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Independiente Rivadavia
-
-
Banfield
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Myanmar
National League Women
YREO (W)
۰
۳
Yangon United (W)
Finished
۱۳:۰۰
Myawadi (W)
۰
۳
Ispe FC (W)
Finished
۱۲:۴۵
Belarus
Vysshaya Liga
FC Minsk
۰
۰
Shakhtyor Soligorsk
inprogress
۱۹:۳۰
Uruguay
Reserve League
Danubio Reserves
۰
۵
Montevideo City Torque Reserve
Finished
۱۶:۰۰
CA River Plate Montevideo Reserves
۰
۰
Liverpool Montevideo Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Austria
2. Landesliga
DSG Ferlach
۲
۷
St Michael/Lav
Finished
۱۲:۳۰
DSG Sele Zell
۲
۳
SV Feldkirchen
Finished
۱۶:۳۰
SV Ludmannsdorf
۶
۰
GSC Liebenfels
Finished
۱۸:۳۰
ASKO Mittlern
۰
۰
SGA Sirnitz
inprogress
۲۰:۰۰
Annabichler SV
۱
۰
SC St. Stefan
Finished
۱۵:۳۰
SK Maria Saal
۲
۱
St. Michael Bleiburg
Finished
۱۲:۰۰
Launsdorf
۲
۲
SK St.Andra/Lav
Finished
۱۸:۳۰
Indonesia
Liga 1
Pusamania Borneo FC
۴
۲
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۳۰
United States
USL League One
Union Omaha
۰
۰
Central Valley Fuego
Finished
۰۳:۰۰
Colombia
Copa Colombia
Atletico Bucaramanga
۰
۰
Independiente Santa Fe
Abandoned
۰۴:۰۰
Slovakia
U19 League Women
Dukla Banska Bystrica U19 (W)
۲
۲
MSK Fomat Martin U19 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Poland
III Liga, Group 2
Starogard Gdanski
۱
۲
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۸:۳۰
Pogon Szczecin II
۱
۲
Flota Swinoujscie
Finished
۱۸:۳۰
Cartusia Kartuzy
۱
۲
Unia Swarzedz
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
U21 League
FC Twente/Heracles Academie U21
۱
۰
PEC Zwolle U21
inprogress
۱۸:۴۵
Bulgaria
A PFG
PFK Botev Vratsa
۰
۰
Marek Dupnica
inprogress
۱۹:۳۰
Malawi
Super League
Kamuzu Barracks
۲
۱
Karonga United
Finished
۱۶:۰۰
Poland
1. Division
Motor Lublin
۰
۰
Gornik Leczna
inprogress
۱۹:۰۰
Arka Gdynia
-
-
OKS Odra Opole
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
JaPS II
۱
۰
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۹:۰۰
Lahden Reipas
۱
۰
Atlantis H II
inprogress
۱۹:۰۰
United States
WPSL Women
Oklahoma City FC (W)
۱
۰
FC Wichita (W)
Finished
۰۲:۰۰
FC Pride (W)
۵
۰
Dayton Dutch Lions (W)
Finished
۰۲:۳۰
Norway
NM Cup U19
Stabaek U19
۰
۰
Ullern U19
inprogress
۱۹:۳۰
Vindbjart FK U19
۰
۱
IK Start U19
inprogress
۱۹:۳۰
Algeria
Ligue 1
USM Alger
۰
۱
ES Ben Aknoun
inprogress
۱۹:۳۰
Montenegro
Montenegro Cup
FK Buducnost Podgorica
-
-
FK Jezero Plav
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
United States
USL Championship
Louisville City FC
۵
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Monterey Bay
۰
۰
Charleston Battery
Finished
۰۵:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Horsens fS
۰
۰
Kjellerup IF
inprogress
۲۰:۳۰
Vorup
۰
۰
Aarhus Fremad II
inprogress
۲۰:۳۰
Czech Republic
1. Liga - Relegation Round
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۱
FK MAS Taborsko
inprogress
۱۹:۳۰
Vyskov
۰
۱
MFK Karvina
inprogress
۱۹:۳۰
Serbia
Super Liga Promotion/Relegation Playoffs
FK Indjija
۰
۲
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Madla
۰
۱
IL Brodd
inprogress
۲۰:۰۰
Croatia
Regional League
NK Tomislav Livana
۲
۰
NK Sloga Stitar
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Deportivo Liniers Reserves
۰
۲
Club Comunicaciones Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Deportivo Moron Reserves
۰
۰
All Boys Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Leandro N. Alem Reserves
۰
۰
Victoriano Arenas Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Estudiantes BA Reserves
۰
۱
Nueva Chicago Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
CA Ituzaingo Reserves
۰
۰
CA Atlas Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
CA Lugano Reserves
۱
۷
Club Sportivo Barracas Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Villa San Carlos Reserves
۳
۱
CA Fenix Pilar Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Defensores Unidos Reserves
۱
۰
CA San Miguel Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
CA Colegiales Reserves
۰
۰
Canuelas FC Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۲
۱
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Camioneros Reserves
۰
۱
Temperley Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۰
۴
Argentino Quilmes Reserves
Finished
۱۸:۳۰
UAI Urquiza Reserves
۶
۱
Deportivo Laferrere Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
۲
۱
Capixaba Sport Club ES
Finished
۰۱:۳۰
Georgia
Liga 3
FC Borjomi
۱
۰
Meshakhte Tkibuli
Finished
۱۷:۰۰
Zestafoni
۱
۱
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۷:۰۰
Lokomotivi Tbilisi II
۱
۰
FC Irao
Interrupted
۱۷:۰۰
Brazil
Catarinense U20
Avai U20
۴
۰
Brusque U20
Finished
۱۷:۳۰
Senegal
Ligue 2
Oslo FA
۰
۰
Keur Madior
inprogress
۲۰:۳۰
AS Douanes
۰
۰
ASC HLM Dakar
inprogress
۲۰:۳۰
CNEPS
۰
۰
Thies FC
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Serie C
Ypiranga RS
-
-
Figueirense FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sao Jose EC
۱
۳
Volta Redonda
Finished
۰۴:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group A
Defensa y Justicia
۰
۱
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۳:۳۰
Independiente Medellin
۴
۰
Always Ready
Finished
۰۳:۳۰
Poland
Youth League
Sandecja Nowy Sacz U19
۴
۲
Polonia Warszawa U19
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Ykkonen
JJK Jyvaskyla
۲
۱
OLS
inprogress
۱۹:۳۰
KuPS Akatemia
۵
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۸:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
B36 Torshavn II
-
-
Vikingur Gota II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Israel
State Cup
Maccabi Petach Tikva
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
IK Gauthiod
۰
۰
Grebbestads IF
inprogress
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
Radnik Bijeljina
۰
۰
Rudar Prijedor
inprogress
۲۰:۰۰
Norway
NM Cup Women
Hoenefoss (W)
۲
۱
Odds Ballklubb (W)
inprogress
۱۹:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group D
Fortaleza CE
۲
۱
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۳۰
Boca Juniors
۴
۰
Nacional Potosi
Finished
۰۳:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Deportivo Pasto (W)
۱
۰
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
World
Friendly International Matches U23 Women
Denmark U23 (W)
۲
۱
Scotland U23 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Burkina Faso
Premier League
AS Sonabel Ouagadougou
۱
۰
Royal FC
inprogress
۱۹:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Juventus Managua FC
۰
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۲:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۰
۰
Vastra Frolunda IF
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Fortaleza EC U20
-
-
Fluminense RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Santa Cruz
-
-
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Poland
Regional League
Milan Milanowek
۰
۰
Radomiak Radom II
Finished
۱۴:۳۰
Bhutan
Premier League
Daga United FC
۲
۷
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Global Soccer Pathways
۲
۳
Naples United FC
Finished
۰۳:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Furia FC (VII)
-
-
Stallions (VII)
Finished
۰۱:۳۰
Olimpo United (VII)
-
-
Medallo City (VII)
Finished
۰۲:۳۰
Deptostra FC (VII)
-
-
PIO FC (VII)
Finished
۰۰:۳۰
United States
USL Women
Racing Louisville FC II (W)
۱
۱
Lexington SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Asheville City SC (W)
۴
۰
Athens United (W)
Finished
۰۳:۰۰
Palm City FC (W)
۰
۰
Miami AC (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۱
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۳:۱۵
Lithuania
Cup
FK Transinvest
۲
۱
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Fram Reykjavik (W)
-
-
HK Kopavogur (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Ethiopia
Premier League Women
Hawassa City FC (W)
۴
۰
Kedus Giorgis (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
Thailand
University League
Kasetsart University
۱
۱
Bangkok University
Finished
۱۰:۳۰
Rattana Bundit University
۱
۰
Rajapruek University
Finished
۱۲:۳۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
Rodina Moscow II
۰
۰
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
FC Chelyabinsk
۱
۲
FC Krasnodar II
Finished
۱۷:۰۰
Veles Moscow
۱
۱
Novosibirsk FK
Finished
۱۸:۳۰
Murom
۴
۳
FC Chayka
Finished
۱۸:۳۰
Zanzibar
Premier League
Ngome FC
۳
۲
Kipanga FC
Finished
۱۶:۴۵
Algeria
Youth League
ES Setif U21
۱
۰
US Souf U21
inprogress
۱۹:۳۰
Romania
Liga IV
CS Unirea Sannicolau Mare
۳
۰
CS Gloria Mosnita Noua
inprogress
۲۰:۰۰