0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group F
Turkey
-
-
Portugal
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Georgia
-
-
Czech Republic
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Europe
Euro Group E
Belgium
-
-
Romania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J League
Machida Zelvia
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۰۹:۳۰
Urawa Red Diamonds
۰
۱
Kashima Antlers
inprogress
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۰
۰
Vissel Kobe
inprogress
۱۳:۰۰
Kashiwa Reysol
۰
۰
Sanfrecce Hiroshima
inprogress
۱۳:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۰
Cerezo Osaka
inprogress
۱۳:۰۰
Shonan Bellmare
۰
۰
FC Tokyo
inprogress
۱۳:۳۰
Albirex Niigata
۱
۱
Kawasaki Frontale
inprogress
۱۲:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
inprogress
۱۲:۳۰
Sagan Tosu
۰
۰
Kyoto Purple Sanga
inprogress
۱۳:۳۰
Japan
J2 League
Yokohama FC
۳
۰
Roasso Kumamoto
inprogress
۱۲:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Fujieda MYFC
inprogress
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۰
۰
ThespaKusatsu Gunma
inprogress
۱۳:۳۰
Tochigi SC
۰
۱
Jef United Ichihara Chiba
inprogress
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۲
Ehime FC
inprogress
۱۲:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۰
Iwaki SC
inprogress
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Kagoshima United
۰
۰
Oita Trinita
inprogress
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Gangwon FC
۱
۱
Gimcheon Sangmu FC
inprogress
۱۳:۳۰
FC Seoul
-
-
Suwon City
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Daegu FC
۲
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
inprogress
۱۲:۳۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Gwangju FC
inprogress
۱۳:۳۰
Canada
Premier League
Cavalry FC
۱
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۴:۳۰
United States
USL Championship
Hartford Athletic
۰
۱
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Guairena FC
۱
۱
Deportivo Santani
Finished
۰۰:۳۰
Pastoreo FC
-
-
Club Sportivo Carapegua
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brazil
Serie A
Criciuma EC
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United States
USL League Two
Pathfinder FC
۰
۴
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۱:۳۰
Bavarian United SC
۴
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
FC Tucson
۶
۰
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
Midlakes United
۲
۱
Lane United FC
Finished
۰۵:۳۰
Western Mass Pioneers
۶
۱
Boston City
Finished
۰۲:۳۰
United Pdx
۲
۱
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
LVU Rush
Finished
۰۲:۳۰
Almaden FC
۳
۱
Davis Legacy
Finished
۰۶:۰۰
Utah United
۱
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۴:۳۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
Lehigh Valley United Sonic
Finished
۰۲:۳۰
Twin City Toucans
۱
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۴:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Columbus Crew II
۱
۲
Chicago Fire FC II
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۴
۲
Oakleigh Cannons
Finished
۰۶:۳۰
Avondale FC
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۰۸:۳۰
Heidelberg United
۰
۰
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong Thunder SC
۱
۰
Dandenong City
inprogress
۱۲:۳۰
United States
WPSL Women
Brooklyn City FC (W)
۰
۰
New York Athletic (W)
Finished
۰۳:۰۰
Southern California Eagles (W)
۰
۴
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Beach Futbol Club (W)
۲
۰
Los Angeles Surf (W)
Finished
۰۵:۳۰
Philippines
PFL
Philippine Air Force
۱
۲
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Maharlika
۰
۰
Stallion FC
inprogress
۱۳:۱۵
United City FC
-
-
Mendiola FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Kaya FC
۶
۰
Philippine Army FC
Finished
۱۰:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Vikingur Reykjavik
-
-
KR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
HK Kopavogur
-
-
Stjarnan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
IF Vestri
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Nomads United
۱
۲
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
Universities of Canterbury
۰
۳
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
Selwyn United
۲
۵
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۳۰
Cashmere Technical
۲
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Western Suburbs
۰
۱
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Miramar Rangers
۵
۰
Island Bay United
Finished
۰۶:۰۰
Petone
۲
۲
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۶:۳۰
North Wellington AFC
۳
۱
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۳۰
United States
NWSL
Orlando Pride SC (W)
۶
۰
Utah Royals (W)
Finished
۰۳:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Western Springs AFC
۴
۲
Manurewa AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland United FC
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
East Coast Bays
۱
۳
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Auckland City
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۲
۱
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide Olympic
۱
۴
Modbury Jets
inprogress
۱۲:۰۰
Adelaide Comets
۱
۱
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
Croydon Kings
۲
۱
Para Hills Knights
Finished
۰۸:۳۰
North Eastern Metro Stars
۵
۱
Adelaide United U23
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide City
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL Western Australia
Kingsway Olympic
۳
۱
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۱
۳
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۳
۱
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۳
۱
Perth
inprogress
۱۲:۳۰
Western Knights SC
۱
۱
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۰
۱
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
World
Friendly Club Matches
FK Humenne
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۰۰
Paksi FC
۴
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۱:۳۰
AGF Aarhus
۰
۰
Brabrand IF
inprogress
۱۲:۳۰
Polonia Bytom
۱
۱
Piast Gliwice
inprogress
۱۲:۳۰
Zurich II
۳
۱
FC Wil 1900
Finished
۱۲:۳۰
Lausanne-Sports
-
-
FC Stade Lausanne Ouchy
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Livingston
-
-
Alloa Athletic
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Pachuca CF
Finished
۰۳:۳۰
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۰۰
SV Donau
-
-
First Vienna Fernwärme FC 1894
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Teplice
۱
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۲:۰۰
AC Dukla Praha
۳
۰
FK MAS Taborsko
inprogress
۱۲:۳۰
Heimstetten
۲
۱
VFB Hallbergmoos
inprogress
۱۳:۰۰
Ferencvarosi TC
-
-
NK Nafta Lendava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spartak Subotica
۲
۴
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۲:۰۰
FK Pohronie
۳
۲
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۲:۰۰
SK Sigma Olomouc 2
۱
۱
SFC Opava
inprogress
۱۲:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۰
SK Slovan Varnsdorf
inprogress
۱۲:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۲
۰
MKF Chrudim
inprogress
۱۲:۳۰
SV Meppen
-
-
FC Schalke 04 II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Dinamo Bucuresti
۱
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۱:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۵
۰
Cigand SE
inprogress
۱۲:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
-
-
Motor Lublin
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
KS Ruch Chorzow
۰
۰
MKS Puszcza Niepolomice
inprogress
۱۳:۰۰
Chojniczanka Chojnice
۰
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
inprogress
۱۳:۳۰
Widzew Lodz
۱
۰
GKS Dospel Katowice
inprogress
۱۳:۳۰
NK Maribor
-
-
FC Spartak Trnava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۱:۰۰
PFC Montana 1921
۲
۲
PFC CSKA-Sofia II
Finished
۱۱:۳۰
FK Samorin
۰
۳
FC Vion Zlate Moravce
inprogress
۱۲:۳۰
OFK Belgrade
-
-
FK Decic Tuzi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۰
Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Malaysia
Super League
Johor Darul Takzim FC
۱
۰
Pahang
inprogress
۱۳:۰۰
Kuching City FC
-
-
Terengganu
بازی شروع نشده است
۱۵:۴۵
Penang FC
-
-
Kedah
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Myanmar
U20 League
Yadanarbon FC U20
۰
۲
Rakhine United U20
inprogress
۱۲:۳۰
Thitsar Arman U20
۰
۰
Shan United U20
inprogress
۱۲:۳۰
Dagon Star United U20
۰
۰
ISPE U20
inprogress
۱۲:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Montevideo City Torque
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۰۲:۳۰
La Luz
-
-
CSyD Cooper
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Uruguay Montevideo
-
-
CA Rentistas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sud America
-
-
Tacuarembo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Australia
Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۳
۴
Canberra Croatia U23
Finished
۰۵:۴۵
Cooma Tigers U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۱
۲
Sutherland Shire Sharks
inprogress
۱۲:۳۰
St George City FA
۰
۳
NWS Spirit FC
inprogress
۱۲:۴۵
Hills United FC
۰
۱
Wollongong Wolves FC
inprogress
۱۲:۳۰
Sydney Olympic FC
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۰:۳۰
China
FA Cup
Suzhou Dongwu
-
-
Beijing Guoan FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Chongqing Tongliang Long
-
-
Shandong Luneng Taishan FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Jiangxi Lushan F.C.
-
-
Zhejiang Professional FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
-
-
Qingdao West Coast FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Qingdao Red Lions
-
-
Shenzhen Peng FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
China
League 2
Shanghai Harbor Reserves
۱
۰
Guangxi Lanhang
Finished
۱۱:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۱
۰
Quanzhou Yassin
Interrupted
۱۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
FC Anyang
-
-
Seoul E-Land FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Chungnam Asan
۲
۰
Gyeongnam FC
inprogress
۱۳:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
-
-
Seongnam Ilhwa Chunma
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Japan
J3 League
Grulla Morioka
۰
۰
Imabari FC
inprogress
۱۲:۳۰
Omiya Ardija
۱
۰
F.C. Ryukyu
inprogress
۱۳:۳۰
SC Sagamihara
۲
۲
Matsumoto Yamaga FC
inprogress
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۰
۰
FC Gifu
inprogress
۱۳:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۲
۰
Kamatamare Sanuki
inprogress
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۱
Kataller Toyama
inprogress
۱۲:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Jeonbuk Motors II
۳
۱
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۳
Namyangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Pyeongchang United
۰
۰
Sejong Vanesse
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
NPL ACT
O'Connor Knights SC
۲
۴
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۴
۰
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Boroondara Carey Eagles
۴
۳
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۳
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Adelaide Comets Reserves
۱
۱
White City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Croydon Kings Reserves
۴
۴
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۳
۲
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۳۰
South Adelaide Reserves
۱
۳
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۴۵
World
Friendly International Matches U20
Ecuador U20
-
-
Canada U20
Cancelled
۰۲:۱۵
Japan
Regional League
Porvenir Asuka
۱
۰
Hannan University
Finished
۰۷:۳۰
Itazuke FC
۰
۳
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۶:۳۰
Brew Kashima
۵
۳
KMG Holdings
Finished
۰۶:۳۰
Cento Cuore Harima
۰
۰
FC AWJ
inprogress
۱۳:۰۰
Nippon Steel Oita
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۹:۰۰
Toho Titanium
۰
۴
Vonds Ichihara
Finished
۱۰:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۳
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Canberra Juventus
۱
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۱
۲
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۱
۱
Brindabella Blues FC
Finished
۰۶:۰۰
Canberra White Eagles FC
۱
۱
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Shizuoka SSU Bonita (W)
۲
۲
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۰
۰
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۶:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۰
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Egypt
Premier League
Enppi
-
-
El Gounah
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Talaea El Gaish
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
Logan Lightning (W)
۱
۱
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۴۵
Moreton City Excelsior (W)
۱
۰
Broadbeach United SC (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Robina City FC (W)
۲
۱
Capalaba (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Lakes United
۵
۴
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۲
۴
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
Grange Thistle SC
۰
۱
North Star
inprogress
۱۳:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
Hualian (W)
۰
۱
Taoyuan Mars FC (W)
Finished
۱۱:۰۰
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۰
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Vipers
۲
۰
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Fulham United FC
۳
۰
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۱
۲
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۱
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
Salisbury United
۲
۱
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Salisbury Utd Reserves
۱
۳
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Torrens Birkalla Reserves
۲
۰
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۱۵
West Adelaide Reserves
۳
۵
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۱
۱
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Playford City Patriots Reserves
۳
۰
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۰
۷
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Australia
NPL Victoria U23
Avondale U23
۴
۲
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۵:۳۰
South Melbourne U23
۱
۳
Altona Magic U23
Finished
۰۷:۳۰
Heidelberg Utd U23
۳
۴
Port Melbourne U23
Finished
۱۱:۴۵
Green Gully U23
۲
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder U23
۱
۶
Dandenong City U23
Finished
۱۰:۰۰
Australia
Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۶
۰
Taroona (W)
Finished
۰۵:۳۰
Devonport Strikers (W)
۸
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۳۰
South Hobart (W)
۲
۱
Glenorchy Knights (W)
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Tasmania
Launceston United
۱
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۰:۰۰
Devonport City
۲
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Launceston City
۱
۳
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۱۵
Australia
NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۲
۰
Hurstville ZFC
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۰
۳
SD Raiders FC
inprogress
۱۲:۳۰
Bankstown City Lions
۱
۲
Bulls FC Academy
Finished
۰۸:۳۰
Inner West Hawks
۲
۰
Hawkesbury City SC
inprogress
۱۲:۳۰
Inter Lions FC
۱
۰
Hakoah Sydney City East
inprogress
۱۲:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Western Rage FC
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۵
UNSW FC
inprogress
۱۲:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۴
Bankstown United FC
inprogress
۱۲:۳۰
Northern Tigers
۰
۰
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۰:۰۰
Australia
Western Australia State League 1
Kingsley Westside FC
۳
۴
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۰
۱
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۱
۱
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City
۰
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Queensland
Redlands United
۰
۲
Brisbane City
Finished
۱۱:۳۰
Queensland Lions SC
۴
۰
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۱۵
Brisbane Wynnum Wolves FC
۲
۳
Brisbane Roar U23
Finished
۱۱:۴۵
Peninsula Power
۲
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۰
۵
Brisbane City (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Football Queensland QAS (W)
۰
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bhutan
Premier League
Tsirang
۱
۰
Thimphu City
inprogress
۱۳:۳۰
Singapore
Premier League
Young Lions
۰
۱
Tanjong Pagar United FC
inprogress
۱۳:۳۰
Brunei Dpmm FC
-
-
Geylang United FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۴۵
Brazil
Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Operario PR
-
-
Botafogo SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Malvern City
۳
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Japan Football League
Tochigi City
۳
۱
Sony Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۴
Kochi United SC
Finished
۰۷:۳۰
Tokyo Musashino United FC
۰
۲
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Verspah Oita
Finished
۰۷:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Veertien Mie (W)
۰
۴
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۱۰:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۰۰
Ulsan Citizen
۰
۱
Pocheon Citizens FC
inprogress
۱۳:۳۰
Mokpo City
۲
۰
Yangpyeong FC
inprogress
۱۳:۳۰
Yeoju Citizen FC
۰
۰
Daegu FC Reserves
inprogress
۱۳:۳۰
Latvia
Virsliga
SC Grobinas
-
-
Riga FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Brazil
Serie C
Tombense MG
-
-
Floresta EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Macarthur Rams U20
۲
۱
SD Raiders U20
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions U20
۲
۲
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۰:۳۰
St George City FA U20
۳
۴
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۱
۲
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions U20
۱
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers U20
۰
۰
Dulwich Hill U20
inprogress
۱۰:۰۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Dunbar Rovers U20
inprogress
۱۰:۳۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
Launceston City U21
۴
۰
Kingborough Lions U21
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Queensland Premier League U23
Eastern Suburbs U23
۲
۵
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۰:۱۵
Capalaba U23
۵
۰
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Tweed United Gold
۱
۱
Runaway Bay Green
Finished
۰۹:۳۰
Redcliffe Dolphins
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۱:۳۰
Centenary Stormers
۰
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۱
۱
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۰
۰
Acacia Ridge
inprogress
۱۱:۳۰
Australia
NPL Western Australia U20
Balcatta U20
۳
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۵
۱
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۰
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Perth U20
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights U20
۰
۳
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Hobart City Beachside FC
۰
۲
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
New Town Eagles
۲
۱
Hobart United
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Gosnells City Reserves
۱
۵
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Subiaco Reserves
۱
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۲
۰
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۰
۱
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۱
۰
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۱
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Adamstown Rosebud Reserves
۳
۱
Maitland FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۰
۱
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۱
۰
New Lambton Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۵:۴۵
Gold Coast Knights U23
۲
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
Peninsula Power U23
۱
۰
Rochedale Rovers U23
inprogress
۱۲:۴۵
Redlands United U23
۱
۷
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۱۵
Australia
NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۱
۵
South Melbourne (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۵
۰
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bulleen Lions (W)
۶
۲
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Essendon Royals (W)
۲
۰
Heidelberg United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۳
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Lake Macquarie City FC
۰
۱
New Lambton
Finished
۰۹:۳۰
Valentine Phoenix
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۱۰:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۲
۷
Maitland
Finished
۰۸:۰۰
Norway
Toppserien Women
Roa (W)
-
-
Kolbotn (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
SK Brann (W)
-
-
Arna-Bjørnar (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Rosenborg BK (W)
-
-
Valerenga (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۱۵
Stabaek IF (W)
-
-
Lillestrom LSK Kvinner (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Lyn Fotball (W)
-
-
Asane Fotball (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Ireland
U20 League
Waterford FC U20
-
-
Kerry FC U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Drogheda United U20
-
-
Finn Harps U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Longford Town U20
-
-
Athlone Town U20
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Galway United U20
-
-
Bohemians Dublin U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Derry City U20
-
-
Dundalk U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Shamrock Rovers U20
-
-
Sligo Rovers U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Cobh Ramblers U20
-
-
Wexford FC U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spain
Primera Federaion Promotion Playoffs
Gimnastic de Tarragona
-
-
Malaga CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Uzbekistan
Super League
Lokomotiv Tashkent FK
-
-
Sogdiyona Jizzax
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
-
-
FC Astana
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
-
-
Kaisar Kyzylorda
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Macao
Elite League
Monte Carlo
-
-
University of Macau
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Thailand
League 1 Women
Chonburi Sports School (W)
۰
۲
BG College of Asian Scholars (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۶
۱
Moreton City Excelsior FC 2
inprogress
۱۲:۳۰
Capalaba
۵
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۴۵
Australia
Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۶
۰
Broadmeadow Magic (W)
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud (W)
۰
۱
Newcastle Olympic (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Mongolia
Premier League
Khoromkhon Klub
۲
۶
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
Deren
-
-
FC Ulaanbaatar
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
Lithuania
II Lyga
Fortuna Kaunas
۰
۶
FK Viltis Vilnius
inprogress
۱۲:۳۰
FK Saned
۰
۲
Dainava II
inprogress
۱۳:۳۰
Poland
IV Liga
Polonia Chodziez
۳
۰
LKS Goluchow
inprogress
۱۲:۳۰
Jaguar Gdansk
-
-
Start Miastko
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
KS Raszyn
-
-
Ursus Warsawa
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Wisla Plock II
-
-
MKS Piaseczno
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
LKS Jawiszowice
-
-
Niwa Nowa Wies
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Powisle Dzierzgon
-
-
LKS Pogon Lebork
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Gedania Gdansk II
-
-
Radunia Stezyca II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
LKS Orzel Ryczow
-
-
BKS Bochnia
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
-
-
Jarota Jarocin
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
MKS Huragan Pobiedziska
-
-
Victoria Wrzesnia
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
-
-
KS Blonianka Blonie
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Cruzeiro EC U20
-
-
Contagem U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Coimbra EC U20
-
-
Atletico Mineiro U20
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Uruguay
Primera Division
Club Atletico Cerro
-
-
Danubio
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Deportivo Maldonado
-
-
Centro Atletico Fenix
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Racing Club de Montevideo
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Portuguesa Santista SP U20
-
-
Palmeiras U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Argentina
Primera Nacional
CA Defensores de Belgrano
-
-
Gimnasia Mendoza
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA San Miguel
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tristan Suarez
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Madryn
-
-
Estudiantes Rio Cuarto
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brown de Adrogue
-
-
Deportivo Moron
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almagro
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Temperley
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Norway
3. Division avd. 6
Ham Kam B
-
-
Honefoss BK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Sprint-Jeloy
-
-
Ulfstind
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FK Fyllingsdalen
-
-
Harstad IL
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Norway
1. Division
Sogndal IL
-
-
Kongsvinger IL
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Transinvest
-
-
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Panevezys
-
-
DFK Dainava Alytus
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Avai U20
-
-
Nacao Esportes U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Belarus
Vysshaya Liga
Naftan Novopolotsk
-
-
Slavia Mozyr
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Minsk
-
-
Arsenal Dzyarzhynsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
BATE Borisov
-
-
Dinamo Brest
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Carioca U20
Madureira RJ U20
-
-
Fluminense RJ U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Audax Rio RJ U20
-
-
Flamengo RJ U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Bjarg
-
-
Fana IL Nesttun
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Stjordals Blink
-
-
Skeid Oslo
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Strindheim IL
-
-
Kjelsas Oslo
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Eidsvold TF
-
-
Strommen IF
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Grorud
-
-
Follo Fotball Ski
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Tromsdalen UIL
-
-
Ullensaker Kisa IL
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Kenya
Super League
Mara Sugar FC
-
-
Mathare United
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Dimba Patriots FC
-
-
Silibwet
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Garuda FC
۰
۳
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۰:۰۰
Port Darwin FC
-
-
Casuarina FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
South America
Copa America Group A
Peru
۰
۰
Chile
Finished
۰۳:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Asker Fotball
-
-
Flint
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Gamle Oslo
-
-
Sarpsborg 08 2
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Frigg
-
-
KFUM 2
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
HB Torshavn II
-
-
B36 Torshavn II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Serie D
Santo Andre
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nova Iguacu FC
-
-
Itabuna BA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Novo Hamburgo
-
-
Cianorte PR
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pouso Alegre
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Manauara EC AM
-
-
Manaus FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Guarani de Palhoca
-
-
Metropolitano SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Porto Vitoria
-
-
Desportivo Ferroviaria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Red Bull Bragantino II
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos
-
-
Oeste Itapolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC XV de Novembro (Piracicaba)
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano SP
-
-
Rio Branco SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 2
Serrano RJ
-
-
Marica RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Duque de Caxias
-
-
America RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Spain
Tercera Division
Jove Espanol
-
-
Xerez Deportivo FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Chile
Copa Chile
Copiapo
-
-
Cobresal Salvador
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Puerto Montt
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chile
Primera Division Women
Colo Colo (W)
-
-
CD Everton Vina del Mar (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Deportes Iquique (W)
-
-
Coquimbo Unido (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Belarus
1. Division
Energetik-BGU
-
-
Maxline Vitebsk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
-
-
FC Belshina Bobruisk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
-
-
Kommunalnik Slonim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Iceland
3. Deild
KV Vesturbaejar
-
-
Vaengir Jupiters
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Norway
1. Division Women
Viking FK (W)
-
-
Avaldsnes (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Brazil
Paranaense U20
Athletico Paranaense U20
-
-
Parana Clube U20
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Coritiba U20
-
-
Hope Internacional Campo Largo U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany
Verbandsliga
SV Grun-Weiss Lubben
-
-
SG Union Klosterfelde
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Oranienburger
-
-
Petershagen-Eggersdorf
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSG Einheit Bernau
-
-
TuS Sachsenhausen 1896
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FV Preussen Eberswalde
-
-
FC Concordia Buckow
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Ethiopia
Premier League
Ethiopian Medhin
-
-
Ethiopia Bunna
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sidama Bunna
-
-
Defence Force FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Brann 2
-
-
Notodden FK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FK Eik Tonsberg
-
-
FK Arendal
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Russia
Premier League Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۱
۱
FK Krylya Sovetov Samara (W)
Finished
۱۱:۳۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Trafalgar Southstars
۰
۵
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Parana Clube
۶
۲
Gremio Maringa
Finished
۰۳:۰۰
United States
USL Women
North Carolina Courage (W)
۱
۰
FC Carolinas (W)
Finished
۰۱:۳۰
Kings Hammer FC (W)
۱
۱
Indy Eleven (W)
Finished
۰۲:۳۰
Lexington SC (W)
۲
۲
Racing Louisville FC II (W)
Finished
۰۲:۳۰
River Light SC (W)
۳
۱
Rochester FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Betim FC
-
-
Tupi MG
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰