0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Asia
Asian Club Championship
Suntory Sunbirds
۱
۳
Paykan Tehran
Finished
۱۶:۰۰
Nakhon Ratchasima
۳
۱
South Gas
Finished
۱۰:۰۰
Al-Rayyan
۰
۳
Shahdab Yazd
Finished
۱۹:۰۰
Dynamo Taraz
۳
۰
Arbil
Finished
۱۳:۰۰
Uruguay
Primera
Pan De Azucar
۱
۳
CBPS Azul
Finished
۰۱:۳۰
Juan Ferreira
۳
۱
Club Atletico Penarol
Finished
۰۲:۳۰
Nacional
۳
۰
Udelar
Cancelled
۰۰:۳۰
Spain
Regional League Women
CV San Vicente (W)
۳
۲
Altamira Kappa (W)
Finished
۱۲:۳۰
CV Valencia (W)
۱
۳
Alicante 2000 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Nacional Women
Sporting CP (W)
۳
۰
Vitoria SC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
A2 Feminino
CD Escolar Topo (W)
۳
۲
Adre Praiense (W)
Finished
۱۵:۰۰
Clube Desportivo Ribeirense (W)
۱
۳
FC Calheta (W)
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Serie A3
Videx Grottazzolina
۰
۳
Aci Castello
Finished
۲۰:۳۰
Africa
Africa Club Championship
Nigeria Customs
۰
۳
Kenya Ports Authority
Finished
۱۷:۳۰
Esperance Tunis
۳
۰
Gisagara VC
Finished
۲۱:۳۰
Madda Walabu University
۲
۳
AS Douanes
Finished
۱۳:۳۰
Portugal
A2 Masculinos
FC Calheta
۲
۳
CD Escolar Flores
Finished
۲۲:۳۰
FC Calheta
۳
۰
CD Escolar Flores
Finished
۰۰:۰۰
Asia
Southeast Asian Games
Indonesia
۳
۱
Vietnam
Finished
۱۴:۳۰
Myanmar
۳
۰
Malaysia
Finished
۱۱:۳۰
Spain
U19 Region League Women
Institut Montserrat Gracia U19 (W)
۳
۲
CV Taradell U19 (W)
Finished
۱۳:۱۵
Italy
Regional Cup Women
Argentia Pallavolo (W)
۳
۱
ASD Zeronove (W)
Finished
۱۲:۳۰
Argentia Pallavolo (W)
۰
۰
ASD Zeronove (W)
Cancelled
۱۲:۳۰
Argentina
Division de Honor
Ferrocarril Oeste
۳
۲
Defensores de Banfield
Finished
۰۴:۰۰
Nautico Hacoaj
۰
۳
River Plate
Finished
۰۴:۰۰
Lomas Voley
۳
۰
CCC Voley
Finished
۰۴:۰۰
Boca Juniors
۳
۱
La Matanza
Finished
۰۴:۳۰
CCC Voley
۱
۳
Ciudad de Buenos Aires
Finished
۰۴:۳۰
Untref Voley
۰
۳
San Lorenzo
Finished
۰۵:۰۰
Slovakia
Youth League
Banska Bystrica U20
۳
۰
Spartak Myjava U20
Finished
۱۳:۳۰
Puchov U20
۰
۳
Junior Poprad U20
Finished
۱۴:۳۰
Komarno U20
۳
۱
Uniza Zilina U20
Cancelled
۱۳:۳۰
Slavia Svidnik U20
۳
۰
VKP Bratislava U20
Finished
۱۵:۳۰
World
Club Friendlies
Ben Tre
۰
۳
TP Ho Chi Minh
Finished
۱۲:۳۰
Long An
۰
۳
VLXD Binh Duong
Finished
۱۴:۳۰
Cong An TP Ho Chi Minh
۰
۳
Vinh Long
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie A2
Cuneo
۱
۳
Volley Reggio Emilia
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie A2 Women
LPM Bam Mondovi (W)
۳
۱
Roana Macerata (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
U19 Liga Paulista Women
AVAD Diadema U19 (W)
۰
۳
Paineiras U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
Youth League Women
Palas VK Levice U20 (W)
۰
۳
Sportova Skola Nitra U20 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Liptovsky Hradok U20 (W)
۳
۰
Spisska Nova Ves U20 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Junior Poprad U20 (W)
۱
۳
VM Senica U20 (W)
Cancelled
۱۴:۳۰
Uruguay
Primera Division Women Apertura
Club Panza (W)
۰
۳
Pioneras P4 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Russia
Liga Pro Women
Foksi-pro (W)
۳
۱
Sovy-pro (W)
Finished
۰۹:۴۵
Foksi-pro (W)
۳
۲
Pantery-pro (W)
Finished
۱۱:۳۰
Asia
Southeast Asian Games Women
Indonesia (W)
۳
۰
Malaysia (W)
Cancelled
۰۸:۳۰
Uruguay
Apertura A
SJ Carrasco
۱
۳
Malvin
Finished
۰۳:۰۰
Uruguay
Division A Women
Bage (W)
۳
۰
Club Atletico Penarol (W)
Finished
۰۲:۳۰
SJ de Carrasco B (W)
۳
۱
SJ de Carrasco A (W)
Finished
۰۴:۳۰
Portugal
A1 Masculinos
AJF Bastardo
۳
۰
AA Espinho
Finished
۰۰:۰۰
Portugal
3A Masculinos
Clube Voleibol Aveiro
۳
۰
CV Peso Da Regua
Finished
۲۰:۳۰