0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Tottenham Hotspur
۱
۰
Burnley FC
Finished
۱۵:۳۰
Watford FC
۱
۵
Leicester City
Finished
۱۷:۳۰
Leeds United
۱
۱
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۷:۳۰
Aston Villa
۱
۱
Crystal Palace FC
Finished
۱۷:۳۰
West Ham United
۲
۲
Manchester City
Finished
۱۷:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۱
۱
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
Everton
۲
۳
Brentford
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Primera Division
Villarreal CF
۱
۲
Real Sociedad
Cancelled
۲۲:۰۰
Cadiz
۱
۱
Real Madrid
Finished
۲۲:۰۰
Getafe
۰
۰
FC Barcelona
Finished
۲۲:۰۰
Real Mallorca
۲
۱
Rayo Vallecano
Finished
۲۲:۰۰
Levante
۳
۱
Alaves
Finished
۲۲:۰۰
Athletic Bilbao
۲
۰
Osasuna
Finished
۲۲:۰۰
Celta de Vigo
۱
۰
Elche
Finished
۲۲:۰۰
Atletico Madrid
۱
۱
Sevilla FC
Finished
۲۲:۰۰
Real Betis
۲
۰
Granada CF
Finished
۲۲:۰۰
Netherlands
Eredivisie
SBV Vitesse
۲
۲
AFC Ajax
Finished
۱۷:۰۰
FC Zwolle
۱
۲
PSV Eindhoven
Finished
۱۷:۰۰
AZ Alkmaar
۱
۳
RKC Waalwijk
Finished
۱۷:۰۰
Feyenoord Rotterdam
۱
۲
FC Twente
Finished
۱۷:۰۰
SC Heerenveen
۳
۱
Go Ahead Eagles
Finished
۱۷:۰۰
FC Groningen
۲
۳
Cambuur Leeuwarden
Finished
۱۷:۰۰
NEC Nijmegen
۰
۱
Fortuna Sittard
Cancelled
۱۷:۰۰
Willem II Tilburg
۳
۰
FC Utrecht
Cancelled
۱۷:۰۰
Heracles Almelo
۱
۳
Sparta Rotterdam
Cancelled
۱۷:۰۰
Italy
Serie A
AC Milan
۲
۰
Atalanta Bergamo
Finished
۲۰:۳۰
Cagliari
۱
۳
Internazionale Milano
Finished
۲۳:۱۵
Napoli
۳
۰
Genoa
Finished
۱۷:۳۰
Bologna F.C.
۱
۳
Sassuolo
Finished
۱۵:۰۰
Turkey
Super Lig
Goztepe AS Izmir
۰
۲
Besiktas JK
Finished
۱۷:۳۰
Torku Konyaspor
۳
۱
Hatayspor
Finished
۲۰:۳۰
Giresunspor
۱
۱
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۲۰:۳۰
Alanyaspor
۳
۰
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۲۰:۳۰
Kasimpasa SK
۲
۴
Antalyaspor
Finished
۲۰:۳۰
Fenerbahce SK
۰
۰
Fatih Karagumruk
Finished
۲۰:۳۰
Trabzonspor
۲
۱
Altay SK Izmir
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie A
Sao Paulo FC
۲
۱
Cuiaba
Finished
۲۳:۳۰
Internacional RS
۲
۲
Corinthians Paulista
Finished
۰۲:۳۰
Palmeiras
۲
۰
Bragantino Red Bull
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Mineiro
۲
۰
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۲:۳۰
Fluminense RJ
۲
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۴:۳۰
Ceara CE
۲
۲
CR Flamengo RJ
Finished
۰۰:۰۰
Egypt
Premier League
Pyramids FC
۰
۰
Pharco
Finished
۲۳:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۲
۲
Enppi
Finished
۲۱:۰۰
El Ismaily Sporting Club
۲
۰
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga I Championship Group
CFR 1907 Cluj
۲
۱
Universitatea Craiova
Finished
۲۳:۰۰
Croatia
1. HNL
NK Sibenik
۰
۲
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۱:۳۵
NK Osijek
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division
Tenerife
۰
۲
Malaga CF
Finished
۲۳:۳۰
Alcorcon
۰
۲
Las Palmas
Finished
۱۶:۳۰
Real Sporting de Gijon
۲
۱
Girona FC
Finished
۱۸:۳۰
CD Mirandes
۴
۰
UD Ibiza Eivissa
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۱
Gangwon FC
Finished
۱۲:۰۰
FC Seoul
۱
۰
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Suwon City
۱
۳
Jeju United
Finished
۰۹:۵۰
Germany
2. Bundesliga
SV Werder Bremen
۲
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Hansa Rostock
۲
۳
Hamburger SV
Finished
۱۸:۰۰
1.FC Nurnberg
۱
۲
FC Schalke 04
Finished
۱۸:۰۰
SV Darmstadt 98
۳
۰
SC Paderborn 07
Finished
۱۸:۰۰
Hannover 96
۳
۲
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۸:۰۰
1.FC Dynamo Dresden
۰
۱
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۸:۰۰
FC St. Pauli
۲
۰
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۸:۰۰
SV 1916 Sandhausen
۳
۱
KSV Holstein Kiel
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Heidenheim 1846
۲
۰
Karlsruher SC
Finished
۱۸:۰۰
Austria
Bundesliga Championship Group
SK Sturm Graz
۱
۴
Wolfsberger Athletik Club
Finished
۱۹:۳۰
SK Rapid Wien
۰
۱
FC Red Bull Salzburg
Finished
۱۹:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۲
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
Serbia
Super Liga
Napredak Krusevac
۰
۱
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Finished
۲۱:۰۰
FK Novi Pazar
۰
۱
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۶:۵۵
FK Vojvodina Novi Sad
۰
۳
FK Cukaricki Stankom
Finished
۱۹:۰۰
Japan
J3 League
Imabari FC
۰
۱
Kagoshima United
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۱
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۹:۳۰
Iwaki SC
۲
۲
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۵
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۹:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۰
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
Gainare Tottori
۰
۴
Fukushima United FC
Finished
۰۸:۳۰
FC Gifu
۲
۰
SC Sagamihara
Finished
۱۴:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Famalicao
۳
۲
SC Braga
Finished
۲۱:۳۰
Sporting Clube de Portugal
۴
۰
Santa Clara
Finished
۰۰:۰۰
Pacos Ferreira
۰
۱
SL Benfica
Cancelled
۱۹:۳۰
Poland
1. Division
Miedz Legnica
۱
۰
Widzew Lodz
Finished
۱۵:۱۰
LKS Lodz
۰
۴
OKS Odra Opole
Cancelled
۲۰:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۰
۰
Chrobry Glogow
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie C
Botafogo SP
۲
۰
ABC Futebol Clube
Cancelled
۰۰:۳۰
Floresta EC
۰
۱
Manaus FC
Cancelled
۰۲:۳۰
Figueirense FC
۲
۱
AA Aparecidense
Finished
۱۸:۳۰
United States
USL League One
North Carolina
۲
۳
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۱:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۲
۲
Central Valley Fuego
Finished
۰۴:۰۰
Richmond Kickers
۱
۱
Union Omaha
Finished
۰۳:۰۰
Japan
J2 League
Jef United Ichihara Chiba
۰
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۰:۳۰
Fagiano Okayama
۰
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۹:۳۰
Vegalta Sendai
۴
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۹:۳۰
Machida Zelvia
۲
۱
Albirex Niigata
Finished
۰۹:۳۰
Yokohama FC
۲
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۹:۳۰
Russia
Premier League
FK Spartak Moscow
۱
۱
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۳
۰
FK Rubin Kazan
Finished
۱۵:۳۰
FK Krasnodar
۱
۰
CSKA Moscow
Finished
۲۰:۳۰
Bolivia
LFPB
Always Ready
۳
۰
Blooming
Finished
۲۳:۳۰
The Strongest La Paz
۰
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۰:۰۰
Oriente Petrolero
۱
۲
Real Santa Cruz
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Palmaflor Vinto
۳
۱
Club Universitario de Sucre
Finished
۰۰:۳۰
Real Tomayapo
۱
۱
Jorge Wilstermann
Finished
۲۳:۳۰
Royal Pari
۲
۱
Bolivar
Finished
۲۳:۳۰
Aurora
۲
۳
Nacional Potosi
Finished
۲۳:۳۰
Independiente Petrolero
۰
۰
Universitario De Vinto
Finished
۲۳:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup
RSB Berkane
۴
۱
TP Mazembe Englebert
Finished
۲۳:۳۰
Orlando Pirates FC
۰
۱
Al-Ahli Tripoli
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
1. Liga
SK Slavia Praha
۱
۲
AC Sparta Praha
Finished
۱۹:۳۰
FC Slovacko
۳
۰
FC Hradec Kralove
Finished
۱۹:۳۰
FC Viktoria Plzen
۱
۰
FC Banik Ostrava
Finished
۱۹:۳۰
Belgium
Jupiler League
Royal Antwerp FC
۱
۳
Club Brugge KV
Finished
۱۶:۰۰
RSC Anderlecht
۰
۲
Union St.-Gilloise
Finished
۲۱:۰۰
Racing Genk
۰
۲
KAA Gent
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
Primera A
Deportes Tolima
۱
۱
Envigado
Finished
۰۳:۳۰
Once Caldas
۲
۲
Independiente Santa Fe
Finished
۰۳:۳۰
Junior
۲
۴
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۳:۳۰
La Equidad
۱
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۳:۳۰
Independiente Medellin
۱
۰
Deportivo Pasto
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Pereira
۰
۳
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۳:۳۰
Rionegro Aguilas Doradas
۲
۲
Cortulua
Finished
۰۳:۳۰
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۰
Alianza Petrolera
Finished
۰۳:۳۰
Patriotas Tunja
۳
۰
Deportivo Cali
Finished
۲۳:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
Heidelberg United U21
۳
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۷:۳۰
St. Albans Saints U21
۱
۰
Altona Magic U21
Finished
۰۷:۰۰
South Melbourne U21
۴
۳
Avondale Heights U21
Finished
۰۶:۳۰
Armenia
Premier League
Pyunik Yerevan
۱
۱
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۹:۳۰
Alashkert
۲
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
CR Vasco da Gama RJ
۱
۰
EC Bahia
Finished
۲۳:۳۰
Nautico Capibaribe
۰
۱
Cruzeiro MG
Finished
۲۳:۳۰
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Vila Nova GO
Cancelled
۰۲:۰۰
CS Alagoano
۰
۰
Operario PR
Finished
۰۴:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Gwangju FC
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۱:۳۰
Chungnam Asan
۰
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۰۰
Italy
Campionato Primavera
Napoli U19
۱
۲
Hellas Verona U19
Finished
۱۴:۳۰
Juventus U19
۵
۲
Spal U19
Finished
۱۶:۳۰
Sampdoria U19
۰
۰
Inter Milan U19
Finished
۱۶:۳۰
Empoli U19
۱
۰
Cagliari U19
Finished
۱۶:۳۰
Atalanta U19
۲
۴
Sassuolo U19
Finished
۱۶:۳۰
Roma U19
۴
۱
Fiorentina U19
Cancelled
۱۶:۳۰
AC Milan U19
۴
۲
Genoa U19
Finished
۱۴:۳۰
Lecce U19
۲
۱
Torino U19
Finished
۱۴:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Sabayil FK
۰
۳
FK Qarabag
Finished
۱۷:۳۰
Sabah
۲
۲
FK Sumgayit
Finished
۱۷:۳۰
Shamakhi FK
۰
۱
FK Qabala
Finished
۱۷:۳۰
FK Zira
۱
۰
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division
Cobresal Salvador
۲
۰
O'Higgins
Finished
۲۳:۱۵
Colo Colo
۴
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
Everton Vina del Mar
۲
۱
Universidad de Chile
Finished
۰۰:۰۰
Spain
Primera Division Women
Sporting de Huelva (W)
۲
۰
Madrid CFF (W)
Cancelled
۱۴:۰۰
Real Sociedad (W)
۶
۱
CD Alaves (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۱
۴
Sevilla FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid (W)
۱
۰
Villarreal (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Barcelona (W)
۲
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۴:۳۰
Eibar (W)
۵
۱
Valencia (W)
Finished
۱۴:۰۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۰
Achuapa FC
Finished
۰۱:۳۰
Malacateco
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۲۳:۳۰
CSD Comunicaciones
۰
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۴:۳۰
Guastatoya
۲
۰
Antigua Guatemala
Finished
۲۱:۱۵
Japan
J4 League
Verspah Oita
۱
۰
Kagura Shimane FC
Cancelled
۰۸:۳۰
Tiamo Hirakata
۴
۱
MIO Biwako Shiga
Finished
۰۸:۳۰
Sony Sendai
۰
۳
Reinmeer Aomori
Finished
۰۸:۳۰
Taiwan
Premier League
Hang Yuen
۱
۱
Leopard Cat FC
Finished
۱۱:۳۰
Scotland
Premiership
Aberdeen FC
۰
۰
Saint Mirren FC
Finished
۱۵:۳۰
FC Livingston
۲
۱
Dundee FC
Finished
۱۵:۳۰
Hibernian FC
۴
۰
St. Johnstone
Finished
۱۵:۳۰
Hungary
NB I
Kisvarda FC
۲
۱
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۸:۳۰
Puskas FC Academy
۱
۲
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۳۰
MTK Budapest
۳
۰
Debreceni VSC
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Blacktown City U20
۳
۱
Sydney Olympic U20
Finished
۰۷:۳۰
Sydney United 58 U20
۳
۰
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۰۷:۳۰
Rockdale Ilinden U20
۲
۵
Manly United FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Switzerland
Swiss Cup
FC Lugano
۴
۱
FC St. Gallen
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Blacktown City FC
۱
۲
Sydney Olympic FC
Finished
۰۹:۳۰
Sydney United
۲
۲
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۰۹:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۰
۱
Manly United FC
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Gaucho 2
EC Pelotas
۲
۱
Sao Gabriel
Finished
۲۲:۳۰
Tupi RS
۱
۱
Esportivo Bento RS
Finished
۰۳:۰۰
Sao Paulo RS
۰
۰
Lajeadense RS
Finished
۲۲:۳۰
Passo Fundo
۱
۱
Sport Clube Gaucho
Finished
۲۲:۳۰
Avenida
۱
۱
Santa Cruz RS
Finished
۲۲:۳۰
Morocco
Botola Pro
Rapide Club Oued Zem
۱
۰
Raja Casablanca
Finished
۱۹:۳۰
Chabab Mohammedia
۱
۳
Maghreb de Fes
Finished
۲۱:۴۵
Tanzania
Premier League
Dodoma
۰
۲
Young Africans
Finished
۱۷:۳۰
Mbeya City
۰
۰
Polisi Tanzania FC
Finished
۱۵:۳۰
Mtibwa Sugar
۰
۰
Coastal Union
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Panevezys
۱
۰
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۶:۳۰
Siauliai FA
۰
۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۹:۰۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
۲
۱
SFC Stern
Finished
۱۶:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۲
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Mecklenburg Schwerin
۳
۰
SV Victoria Seelow
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Lok Stendal
۱
۴
Torgelower SV Greif
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Superliga
OB Odense
۱
۱
SonderjyskE
Finished
۱۶:۳۰
Randers FC
۰
۲
FC Copenhagen
Finished
۱۸:۳۰
Viborg FF
۱
۰
AGF Aarhus
Finished
۲۲:۳۰
FC Nordsjaelland
۲
۱
Vejle Boldklub
Finished
۱۶:۳۰
AaB Aalborg
۱
۳
Brondby I.F.
Finished
۲۰:۳۰
United States
MLS
Philadelphia Union
۱
۱
New York Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
New York City FC
۲
۰
Columbus Crew
Finished
۰۳:۳۰
Colorado Rapids
۲
۰
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۰۰
Chicago Fire
۱
۲
FC Cincinnati
Finished
۰۴:۳۰
Houston Dynamo
۲
۰
Nashville SC
Finished
۰۵:۰۰
Atlanta United
۲
۲
New England Revolution
Finished
۲۲:۰۰
Los Angeles Galaxy
۱
۳
FC Dallas
Finished
۰۷:۰۰
Charlotte
۰
۲
Montreal Impact
Finished
۰۳:۳۰
Inter Miami CF
۲
۲
D.C. United (Washington)
Finished
۰۴:۳۰
Real Salt Lake
۲
۱
Austin FC
Cancelled
۰۶:۰۰
Portland Timbers
۷
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۳۰
Vancouver Whitecaps
۳
۳
San Jose Earthquakes
Finished
۰۳:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Geoje Citizen FC
۲
۱
Seoul Jungnang
Finished
۰۹:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۲
۲
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۲
Pyeongchang FC
Finished
۰۹:۳۰
Goyang KH FC
۰
۲
Yangpyeong FC
Finished
۱۰:۳۰
Paraguay
Primera Division
Sol de America
۲
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۳:۴۵
Guairena FC
۰
۰
Resistencia SC
Finished
۰۰:۳۰
Venezuela
Primera Division
CD Hermanos Colmenares
۱
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۴۵
Deportivo La Guaira
۱
۵
Monagas SC
Finished
۲۳:۳۰
Academia Puerto Cabello
۱
۱
Carabobo FC
Finished
۰۴:۰۰
Uruguay
Primera Division
Defensor Sporting
۰
۲
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Montevideo Wanderers
۱
۱
Montevideo City Torque
Finished
۰۴:۰۰
Centro Atletico Fenix
۰
۰
Danubio
Finished
۲۰:۴۵
Albion FC
۲
۲
Cerrito CS
Finished
۲۳:۰۰
Cerro Largo FC
۱
۰
Deportivo Maldonado
Finished
۱۸:۳۰
Peru
Primera Division
Utc de Cajamarca
۴
۳
Deportivo Municipal
Finished
۰۱:۰۰
Alianza Atletico
۱
۲
Sport Boys
Finished
۲۲:۴۵
Alianza Lima
۲
۰
Universidad Cesar Vallejo
Cancelled
۰۴:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۲
۰
Deportivo Santamarina
Finished
۰۰:۳۰
Flandria
۰
۰
Deportivo Riestra
Finished
۲۳:۰۰
Temperley
۱
۰
Club Atletico Guemes
Finished
۲۳:۰۰
Instituto de Cordoba
۲
۱
CA Defensores de Belgrano
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Serie D Group 6
Ferroviaria SP
۱
۱
Inter de Limeira
Finished
۰۰:۳۰
Caldense
۱
۱
URT MG
Finished
۲۳:۳۰
Pouso Alegre
۰
۰
Bahia de Feira
Finished
۰۰:۰۰
Canada
Canadian Premier League
Forge FC
۱
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۰:۳۰
Pacific FC
۲
۱
FC Edmonton
Finished
۰۳:۳۰
HFX Wanderers FC
۲
۲
Cavalry FC
Finished
۲۲:۳۰
England
National League
Dagenham & Redbridge
۳
۰
Wrexham
Finished
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۱
۲
Weymouth FC
Finished
۱۸:۳۰
Barnet
۲
۴
Bromley
Finished
۱۸:۳۰
Maidenhead United
۰
۱
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
Stockport
۲
۰
Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۳
Wealdstone FC
Finished
۱۸:۳۰
Chesterfield
۰
۰
Woking FC
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۴
۴
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Southend United
۱
۱
Torquay United
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۰
۳
Solihull Moors
Finished
۱۸:۳۰
Altrincham
۰
۱
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۳
۳
SC Sand (W)
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Frankfurt (W)
۴
۰
Werder Bremen (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Koln (W)
۰
۰
SC Freiburg (W)
Finished
۱۶:۳۰
VfL Wolfsburg (W)
۷
۱
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Bayern Munchen (W)
۵
۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۶:۳۰
SG Essen (W)
۳
۰
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۶:۳۰
England
FA Cup Women
Chelsea (W)
۳
۲
Manchester City (W)
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
RB Bragantino (W)
۱
۲
Palmeiras (W)
Finished
۱۸:۳۰
Kindermann (W)
۱
۰
Flamengo RJ (W)
Finished
۲۲:۳۰
CRESSPOM (W)
۰
۳
Corinthians Paulista (W)
Finished
۲۲:۳۰
Esmac PA (W)
۰
۰
Real Brasilia FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
Bayern Munich II (W)
۴
۵
Borussia Bocholt (W)
Finished
۱۳:۳۰
RB Leipzig (W)
۳
۱
Henstedt-Ulzburg (W)
Finished
۱۳:۳۰
SV Meppen (W)
۲
۲
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۶:۳۰
VfL Wolfsburg II (W)
۴
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۳:۳۰
MSV Duisburg (W)
۱
۰
1. FC Nurnberg (W)
Finished
۱۳:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۰
۲
Elversberg (W)
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Liga 3
Uniao Leiria
۱
۲
FC Alverca
Cancelled
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CD UAI Urquiza
۱
۱
Club Atletico Acassuso
Finished
۲۳:۰۰
CS Dock Sud
۰
۲
Argentino Quilmes
Finished
۲۳:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
El Porvenir
۰
۲
Deportivo Espanol
Finished
۲۳:۰۰
San Martin De Burzaco
۱
۱
Ferrocarril Midland
Finished
۲۳:۰۰
Real Pilar
۱
۱
Deportivo Liniers
Finished
۲۳:۰۰
Deportivo Laferrere
۰
۰
Club Lujan
Finished
۲۳:۰۰
Puerto Nuevo
۰
۱
CA Victoriano Arenas
Finished
۲۳:۰۰
Club Leandro Niceforo Alem
۰
۰
Central Cordoba de Rosario
Finished
۲۳:۰۰
Berazategui
۰
۱
CA Atlas
Finished
۲۳:۰۰
Argentino Merlo
۰
۲
CA Claypole
Finished
۲۳:۰۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
San Martin Formosa
۱
۱
Crucero del Norte
Finished
۲۳:۳۰
Douglas Haig
۳
۲
Juventud Unida Gualeguaychu
Finished
۲۲:۴۵
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
Finished
۲۳:۰۰
CA Union de Sunchales
۱
۰
Club Atletico Parana
Finished
۲۳:۰۰
Defensores de Belgrano VR
۰
۱
Boca Unidos
Finished
۲۳:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
۲
۱
Sportivo AC Las Parejas
Finished
۲۳:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
SD Rayo Cantabria
۴
۱
CD Laredo
Finished
۱۴:۳۰
Sestao River Club
۴
۲
CD Tropezon
Finished
۱۴:۳۰
Osasuna B
۲
۱
Izarra
Finished
۱۴:۳۰
SD Gernika Club
۰
۱
Mutilvera
Finished
۱۴:۳۰
Pena Sport
۰
۴
AD San Juan
Finished
۱۴:۳۰
Racing Rioja
۲
۵
Burgos Promesas
Finished
۱۴:۳۰
CF Ardoi
۰
۳
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۴:۳۰
Naxara
۱
۳
UD Logrones B
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Whittlesea United SC
۲
۲
Banyule City
Finished
۰۹:۳۰
Austria
Landesliga
SK Slovan Hac
۲
۳
Helfort 15
Finished
۱۳:۰۰
ASK Klagenfurt
۴
۳
SVG Bleiburg
Finished
۱۳:۰۰
St. Michael Bleiburg
۱
۳
ATUS Ferlach
Finished
۱۹:۳۰
UFC SV Hallwang
۱
۰
SK Adnet
Cancelled
۱۸:۳۰
DSG Ledenitzen
۰
۱
SV Sachsenburg
Finished
۱۸:۳۰
Mongolia
Premier League
FC Selenge Press Falcons
۵
۱
BCH Lions
Finished
۰۹:۳۰
Deren
۵
۰
Khovd
Finished
۱۲:۳۰
Tuv Buganuud
۳
۲
Athletic 220
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Boca Juniors
۱
۰
Racing Club
Finished
۰۰:۳۰
Tigre
۲
۱
Argentinos Juniors
Cancelled
۲۳:۳۰
Japan
L1 League Women
Angeviolet Hiroshima (W)
۰
۶
AS Harima Albion (W)
Cancelled
۰۸:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۳
۱
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Charlestown Azzurri
۱
۱
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۳۰
Newcastle Olympic
۶
۱
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۸:۳۰
Lake Macquarie City FC
۰
۰
Maitland
Cancelled
۱۱:۰۰
United States
USL League Two
FC Lehigh Valley United
۱
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۳۰
Fort Wayne FC
۱
۲
Kings Hammer FC
Finished
۲۳:۳۰
Dayton Dutch Lions FC
۰
۱
South Bend Lions
Finished
۰۱:۳۰
Christos FC
۳
۲
Northern Virginia FC
Finished
۰۴:۰۰
Westchester Flames
۳
۰
Morris Elite
Finished
۰۴:۰۰
AC Houston Sur
۰
۱
Houston FC
Finished
۰۴:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Toronto FC II
۰
۱
New England Revolution II
Finished
۰۲:۳۰
Rochester New York FC
۴
۱
Inter Miami II
Finished
۰۲:۳۰
Minnesota United FC II
۱
۱
Houston Dynamo FC II
Finished
۰۲:۳۰
North Texas SC
۱
۰
Vancouver Whitecaps II
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
Liga TDP
Titanes de Queretaro
۲
۲
SK Sport Street Soccer
Finished
۰۱:۳۰
Deportiva Venados
۲
۰
Caballeros de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
CD Muxes
۰
۱
Delfines UGM
Finished
۰۱:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Urena Fc
۲
۱
Universidad Los Andes Merida
Finished
۰۰:۳۰
Libertador FC
۲
۴
Fundacion Aifi
Cancelled
۰۱:۳۰
Titanes FC
۰
۰
Atletico El Vigia
Finished
۰۰:۳۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۳
۱
Central Coast Mariners
Finished
۱۰:۳۵
Algeria
Division 1
MC Alger
۰
۱
USM Alger
Finished
۲۲:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal
CF Os Belenenses
۳
۳
Sertanense FC
Finished
۲۰:۳۰
Fontinhas
۲
۰
Olhanense
Finished
۱۶:۳۰
Paredes
۱
۰
Prozis / Vilaverdense FC
Finished
۲۰:۳۰
Moncarapachense
۲
۰
Pero Pinheiro
Finished
۲۰:۳۰
SC Salgueiros
۲
۲
Maritimo Funchal II
Finished
۱۴:۳۰
Greece
Super League
Asteras Tripolis
۲
۲
GS Apollon Smyrnis
Cancelled
۲۱:۰۰
Lamia 1964
۰
۰
PAE APS Atromitos Athens
Finished
۲۱:۰۰
PAE Ionikos Nikaias
۳
۱
Panetolikos FC
Finished
۲۱:۰۰
Peru
Segunda Division
Union Comercio
۳
۱
Santos FC de Ica
Finished
۲۲:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Stjarnan
۱
۰
Valur Reykjavik
Finished
۲۳:۴۵
IA Akranes
۰
۳
KA Akureyri
Finished
۲۱:۳۰
FH Hafnarfjordur
۲
۰
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۱۸:۳۰
El Salvador
Reserves League
Alianza San Salvador Reserves
۱
۲
Luis Angel Firpo Reserves
Finished
۲۲:۳۰
CD Aguila Reserves
۳
۰
Atletico Marte Reserves
Finished
۰۱:۳۰
CD Platense Zacatecoluca Reserves
۲
۴
AD Isidro Metapan Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Independiente Chivilcoy
۰
۰
Ciudad de Bolivar
Finished
۲۳:۰۰
Atletico Camioneros
۲
۰
Sportivo Desamparados
Finished
۲۳:۰۰
Olimpo
۲
۰
Club Villa Mitre
Finished
۲۳:۰۰
Club Circulo Deportivo
۲
۲
Sportivo Penarol
Cancelled
۲۳:۰۰
CD Argentino Monte Maiz
۱
۰
Huracan Las Heras
Finished
۲۳:۳۰
CA Liniers Bahia Blanca
۱
۱
Ferro Carril Oeste General Pico
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie D Group 2
Fluminense EC PI
۰
۰
4 de Julho
Finished
۲۳:۳۰
Norway
1. Division
Bryne FK
۲
۱
Asane IL Ulset
Finished
۲۰:۳۰
Stjordals Blink
۰
۱
Ranheim Trondheim
Finished
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL
۴
۱
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
IK Start Kristiansand
۵
۱
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Mjondalen IF
۲
۱
KFUM Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF, Group 9
Huetor Tajar
۱
۲
UD Almeria B
Finished
۲۰:۳۰
Chile
Segunda Division
Lautaro de Buin
۱
۲
Real Juventud San Joaquin
Finished
۲۳:۳۰
CD Rodelindo Roman
۰
۰
Iberia
Finished
۰۱:۳۰
Deportes Concepcion
۲
۱
CSD San Antonio Unido
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Valdivia
۰
۱
Independiente de Cauquenes
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF, Group 16
Alfaro
۱
۰
Varea
Cancelled
۲۰:۳۰
Serbia
U19 League
FK Partizan Belgrade U19
۲
۱
FK Rad Belgrade U19
Finished
۱۲:۳۰
Vojvodina U19
۷
۲
Zemun U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Brodarac U19
۳
۱
OFK Beograd U19
Finished
۱۵:۰۰
Spartak Subotica U19
۴
۰
IMT Novi Beograd U19
Finished
۱۵:۰۰
Mladost Lucani U19
۲
۲
Crvena Zvezda U19
Cancelled
۱۶:۰۰
Tunisia
Ligue 1, Championship Group
Esperance Sportive de Tunis
۱
۰
Etoile Sportive du Sahel
Finished
۱۹:۳۰
Ecuador
Serie A
Club 9 de Octubre
۱
۱
Macara
Finished
۰۲:۰۰
LDU Quito
۳
۲
Delfin
Finished
۰۴:۳۰
Tecnico Universitario
۲
۳
Independiente Del Valle
Finished
۲۲:۳۰
Chile
Tercera Division
CD Rancagua Sur
۱
۲
Provincial Osorno
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Linares
۲
۱
Lota Schwager
Cancelled
۰۰:۳۰
Deportes Rengo
۰
۲
CD Quillon
Finished
۰۰:۳۰
AC Colina
۲
۰
CD Municipal Mejillones
Cancelled
۰۰:۳۰
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۲
۲
Eastern Lions
Finished
۰۹:۳۰
St Albans Saints
۰
۴
Altona Magic
Finished
۰۹:۳۰
Japan
Empowerment League Women
Albirex Niigata (W)
۲
۲
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۹:۳۰
NTV Beleza (W)
۲
۱
Vegalta Sendai (W)
Finished
۰۹:۳۰
AS Elfen Sayama FC (W)
۱
۴
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۱۰:۳۰
Czech Republic
4. Liga
SFC Opava 2
۳
۲
SSK Bilovec
Finished
۱۲:۴۵
FK Meteor Praha VIII
۰
۲
Fk Arsenal Ceska Lipa
Finished
۱۲:۴۵
MFK Havirov
۲
۰
Novy Jicin
Finished
۱۲:۴۵
Zbrojovka Brno B
۰
۱
AFC Humpolec
Finished
۱۲:۴۵
SK Zdirec Nad Doubravou
۷
۰
Slavoj TKZ Polna
Finished
۱۹:۰۰
TJ Sokol Lanzhot
۰
۲
FC Spartak Velka Bites
Finished
۱۹:۰۰
FK Bohumin
۲
۱
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۰۰
FK Jindrichuv Hradec
۰
۶
TJ Prestice
Finished
۱۸:۳۰
FK Kozlovice
۳
۲
FK Nove Sady
Finished
۱۹:۰۰
FSC Stara Rise
۲
۲
Sokol Tasovice
Finished
۱۹:۰۰
Sokol Lom
۳
۳
Ceske Budejovice B
Finished
۱۹:۳۰
SK Poricany
۳
۳
Sokol Libis
Finished
۱۹:۳۰
Louny
۲
۱
Brandys Nad Labem
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FC Okzhetpes
۰
۱
Yassy Turkistan
Finished
۱۴:۳۰
Kairat Academy 2
۱
۱
Zhenys
Finished
۱۵:۳۰
FK Shakhtar Bulat
۱
۰
FK Igilik
Finished
۱۵:۳۰
FK Ekibastuz
۳
۰
FK Baykonur Kyzylorda
Finished
۱۵:۳۰
FK Kyran
۳
۱
Akademiya Ontyustik
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
2. Division
Naestved BK
۳
۲
B93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۱
۲
Hellerup IK
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
San Donato Tavarnelle
۱
۰
Cannara
Finished
۱۸:۳۰
Poggibonsi
۲
۲
Cascina Valdera
Finished
۱۸:۳۰
US Gavorrano
۷
۱
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۸:۳۰
AC Arezzo
۳
۱
Virtus Flaminia
Finished
۱۸:۳۰
Montespaccato
۱
۱
FC Rieti
Finished
۱۸:۳۰
Citta di Foligno
۲
۱
Unipomezia Virtus 1938
Finished
۱۸:۳۰
Pro Livorno 1919 Sorgenti
۰
۴
Pianese
Finished
۱۸:۳۰
Tiferno Lerchi
۲
۲
Scandicci
Finished
۱۸:۳۰
Sangiovannese
۲
۰
Lornano Badesse
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Racing de Ferrol
۱
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۹:۳۰
Racing Santander
۱
۰
Real Valladolid B
Finished
۲۰:۳۰
CD Badajoz
۱
۱
Celta de Vigo B
Finished
۱۴:۳۰
Nigeria
Premier League
Plateau United
۳
۱
Wikki Tourist
Finished
۱۹:۳۰
Remo Stars
۱
۰
Enugu Rangers
Finished
۱۹:۳۰
Katsina United FC
۱
۰
Nasarawa United
Finished
۱۹:۳۰
MFM - Mountain of Fire and Miracles FC
۲
۱
Kano Pillars
Finished
۱۹:۳۰
Sunshine Stars FC
۰
۰
Akwa United
Finished
۱۹:۳۰
Kwara United
۳
۱
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۹:۳۰
Cyprus
1. Division
APOEL Nicosia FC
۱
۱
Anorthosis Famagusta
Finished
۲۰:۳۰
Aris Limmasol
۱
۴
Apollon Limmassol FC
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۳
۳
NS Mura
Finished
۲۰:۰۰
NK Domzale
۱
۱
NK Celje
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB I Women
Astra Hungary (W)
۰
۸
Ferencvarosi TC (W)
Finished
۲۰:۰۰
Poland
II Liga
Chojniczanka Chojnice
۴
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۹:۴۵
Lech Poznan II
۶
۴
Sokol Ostroda
Finished
۱۸:۳۰
Garbarnia
۰
۲
Wigry Suwalki
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Casale
۱
۱
Ligorna 1922
Finished
۱۸:۳۰
Novara
۳
۱
Derthona FBC
Finished
۱۸:۳۰
Caronnese
۲
۳
AC Bra
Finished
۱۸:۳۰
ASD Fossano Calcio 1919
۲
۱
Asti Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Saluzzo Calcio
۰
۲
ASD Imperia
Finished
۱۸:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۱
۲
Citta di Varese
Finished
۱۸:۳۰
Gozzano
۱
۰
Chieri 1955
Finished
۱۸:۳۰
Lavagnese
۰
۴
Borgosesia
Finished
۱۸:۳۰
Vado
۲
۲
Sestri Levante
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Liga BPI Women
Valadares Gaia FC (W)
۷
۲
Atletico CP (W)
Finished
۱۹:۳۰
Clube Condeixa (W)
۲
۱
Estoril Praia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Sporting (W)
۲
۱
Braga (W)
Finished
۱۴:۳۰
Maritimo (W)
۳
۱
Torreense (W)
Finished
۱۴:۳۰
Famalicao (W)
۲
۲
SL Benfica (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente FC (W)
۰
۳
CA Ouriense (W)
Finished
۱۹:۳۰
Varzim (W)
۴
۴
Amora (W)
Finished
۱۹:۳۰
Togo
Premier Division
Dyto FC
۰
۰
Gomido
Finished
۱۹:۳۰
AS Binah
۱
۲
AS Togo Port
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
Albacete Balompie
۰
۱
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۹:۳۰
Sevilla Atletico
۲
۱
FC Barcelona B
Finished
۱۴:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۰
۲
Algeciras CF
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۱
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid B
۵
۱
UE Costa Brava
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
5. Liga
Rapotin
۴
۰
Tj Sigma Lutin
Finished
۱۹:۰۰
Jiskra Trebon
۲
۰
FK Protivin
Cancelled
۱۳:۰۰
Sapeli Polna
۳
۰
Pribysla
Finished
۱۳:۰۰
FC Moravsky Krumlov
۱
۲
FC Svratka Brno
Finished
۱۹:۰۰
SK Borsice
۱
۱
FC Slusovice
Finished
۱۹:۰۰
Cameroon
Elite One
Stade Renard
۱
۴
Panthere de Nde
Finished
۱۹:۰۰
Racing de Bafoussam
۰
۰
Les Astres
Cancelled
۲۱:۳۰
Yafoot FC (Yaounde FC II)
۰
۰
Union de Loum
Finished
۱۷:۳۰
OFTA
۰
۰
New Star de Douala
Finished
۱۷:۳۰
Union Sportive de Douala
۰
۰
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
Djiko FC de Bandjoun
۰
۱
APEJES FC
Finished
۱۹:۰۰
AS Fortuna de Mfou
۳
۱
Fauve Azur Elite
Finished
۱۹:۰۰
Dragon FC Yaounde
۰
۱
Cotonsport de Garoua
Finished
۱۹:۰۰
Fovu de Baham
۱
۱
Avion Academy
Finished
۱۹:۰۰
Renaissance FC de Ngoumou
۰
۱
Eding Sport FC
Finished
۱۹:۳۰
PWD Bamenda
۰
۲
Bamboutos
Finished
۱۹:۳۰
Colombe du Dja et Lobo
۲
۱
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۹:۳۰
Portugal
U19 Championship
Vizela U19
۱
۱
UD Oliveirense U19
Finished
۲۰:۳۰
CD Tondela U19
۲
۰
FC Paços de Ferreira U19
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Tiro Pichon U19
۱
۲
Atletico Jaen FC U19
Cancelled
۲۰:۳۰
Cordoba U19
۱
۱
Calavera CF U19
Finished
۱۴:۳۰
Malaga U19
۰
۰
Sevilla FC U19
Cancelled
۲۰:۳۰
Coria CF U19
۰
۲
Recreativo Huelva U19
Finished
۲۱:۳۰
Castilleja U19
۰
۱
Vazquez Cultural U19
Finished
۲۱:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Miramar Misiones
۱
۲
Atenas
Cancelled
۲۲:۰۰
Villa Espanola
۱
۱
La Luz
Finished
۲۲:۳۰
Burkina Faso
Premier League
Kiko FC
۰
۰
RC Bobo Dioulasso
Finished
۲۰:۳۰
Douanes
۲
۰
Sonabel Ouagadougou
Finished
۲۰:۳۰
Chile
Primera B
Magallanes Santiago
۱
۰
Copiapo
Finished
۲۱:۰۰
Deportes Iquique
۲
۱
Deportes Recoleta
Finished
۰۵:۰۰
CD Arturo Fernandez Vial
۰
۱
Barnechea
Finished
۲۱:۰۰
Senegal
Ligue 1
AS Pikine
۱
۰
AS Douanes
Finished
۲۱:۳۰
Generation Foot
۵
۰
ASEC Ndiambour
Finished
۲۱:۳۰
Mbour Petite-Cote
۰
۲
Guediawaye FC
Finished
۲۱:۳۰
ASC Linguere
۰
۰
Goree
Finished
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF, Group 13
FC Cartagena II
۱
۰
Racing Murcia
Finished
۲۱:۳۰
Senegal
Senegal Ligue 2
Oslo FA
۱
۱
Thies FC
Cancelled
۲۱:۳۰
Amitie FC
۰
۰
Stade de Mbour
Cancelled
۲۱:۳۰
Argentina
Primera A Women
Excursionistas (W)
۰
۶
Racing Club (W)
Finished
۲۲:۳۰
Social Atletico Television (W)
۰
۲
San Lorenzo (W)
Finished
۱۸:۳۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۱
۰
Defensores de Belgrano (W)
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Colorado Caieiras FC
۲
۲
Mauaense SP
Finished
۲۲:۳۰
Uniao Mogi
۲
۰
AD Guarulhos
Finished
۱۷:۳۰
Esporte Clube Uniao Suzano
۱
۷
SKA Brasil
Finished
۲۲:۳۰
Atletico Penapolense
۴
۱
America SP
Finished
۱۷:۳۰
GD Saocarlense
۲
۰
CA Taquaritinga SP
Finished
۱۷:۳۰
Batatais FC SP
۱
۲
AA Francana
Finished
۱۷:۳۰
Santacruzense
۰
۰
AA Itarare
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Serie D Group 7
Perolas Negras
۰
۱
Parana Clube
Finished
۲۲:۳۰
Oeste Itapolis
۲
۰
Santo Andre
Finished
۲۳:۳۰
Slovakia
1. Liga Championship Group
DAC Dunajska
۲
۳
MFK Ruzomberok
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Serie D Group 5
Brasiliense FC
۲
۱
Ceilandia EC
Finished
۲۳:۰۰
Acao
۱
۲
CEO Varzeagrandense
Finished
۲۳:۳۰
Ipora EC
۰
۰
Gremio Anapolis
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Paranaense 2
PSTC
۱
۰
EC Laranja Mecanica
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Mineiro 2
Democrata SL
۲
۰
Nacional MG
Finished
۲۳:۰۰
Coimbra EC
۲
۰
Uberaba
Finished
۰۲:۳۰
Tupynambas
۳
۰
Uniao Luziense
Finished
۱۷:۳۰
Tupi MG
۰
۰
Varginha EC
Finished
۱۸:۰۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
07 Vestur Sorvagur
۰
۶
KI Klaksvík
Finished
۱۸:۳۰
Skala IF
۱
۱
HB Torshavn
Finished
۱۸:۳۰
NSI Runavík
۱
۴
AB Argir
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
۰
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۸:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
America de Quito
۰
۰
FC Insutec
Finished
۰۲:۰۰
Indepiendente Juniors
۱
۰
Independiente Azogues
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
Sambenedettese
۲
۱
Aurora Alto Casertano
Finished
۱۸:۳۰
Tolentino
۱
۳
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Matese
۲
۱
A.S.D. Atletico Terme Fiuggi
Finished
۱۸:۳۰
ASD Vastese Calcio 1902
۰
۰
Porto D'Ascoli
Finished
۱۸:۳۰
SSD San Nicolo Notaresco
۳
۰
Recanatese
Finished
۱۸:۳۰
Alma Juventus Fano 1906
۱
۱
Vastogirardi
Finished
۱۸:۳۰
Calcio Chieti
۲
۲
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۸:۳۰
Castelnuovo Vomano
۱
۲
ASD Montegiorgio
Finished
۱۸:۳۰
Austria
2. Landesliga
FC Grossklein
۱
۳
Gabersdorf
Finished
۱۳:۰۰
United States
NISA
Michigan Stars
۲
۲
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۰:۳۰
Bay Cities FC
۰
۱
California Utd Strikers
Finished
۰۶:۳۰
Trinidad And Tobago
T & T Ascension Tournament
Moruga FC
۱
۶
AC Port Of Spain
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Championship Women
Olimpia (W)
۱
۰
Tacuary (W)
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL Championship
Hartford Athletic
۳
۲
New York Red Bulls II
Finished
۰۳:۳۰
Miami FC
۰
۲
San Antonio FC
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۱
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۳:۳۰
Detroit City FC
۴
۲
Loudoun United FC
Finished
۰۴:۰۰
Las Vegas Lights
۱
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۶:۳۰
Monterey Bay
۱
۲
Rio Grande Valley FC
Cancelled
۰۶:۳۰
Charleston Battery
۰
۲
New Mexico United
Finished
۰۳:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۱
Indy Eleven
Finished
۰۴:۳۰
San Diego Loyal
۰
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۳۰
Australia
Capital Territory Premier League Women
Canberra Olympic (W)
۲
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Croatia (W)
۶
۱
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۹:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Macarthur Rams (W)
۰
۲
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sydney University FC (W)
۱
۱
Bankstown City Lions (W)
Cancelled
۰۹:۵۵
NWS Koalas (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Eastern United
۲
۰
Port Adelaide Pirates
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Subiaco AFC (W)
۳
۲
Curtin University FC (W)
Finished
۱۲:۱۵
Balcatta (W)
۰
۳
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Slovakia
I Liga Women
FC Nitra (W)
۱
۳
FC Petrzalka (W)
Finished
۱۲:۳۰
Slovan Bratislava (W)
۲
۱
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۳:۰۰
Spartak Trnava (W)
۲
۲
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۳:۳۰
Union Nove Zamky (W)
۲
۰
MSK Zilina (W)
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Landesliga
VfB Solingen 1910
۰
۱
SC Teutonia Kleinenbroich
Finished
۱۸:۰۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
Bohemians 1905 B
۳
۴
Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۴۵
Slovan Liberec B
۰
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۲:۴۵
FK Teplice B
۱
۰
FK Zbuzany 1953
Finished
۱۳:۳۰
FK Chlumec
۳
۱
Hradec Kralove B
Finished
۱۲:۴۵
Mlada Boleslav B
۱
۱
SK Sokol Brozany
Finished
۱۲:۴۵
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FC Slovacko II
۳
۰
Vysocina Jihlava B
Finished
۱۲:۴۵
SK Sigma Olomouc 2
۲
۱
Fastav Zlin II
Finished
۱۲:۴۵
Croatia
U19 League
Orijent 1919 U19
۱
۱
NK Osijek U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica U19
۱
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۴:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
Cancelled
۱۲:۳۰
Germany
Bundesliga U19
FC Schalke 04 U19
۱
۰
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Lokomotive Leipzig
۳
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۰
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
FC Energie Cottbus
۴
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
Tennis Borussia Berlin
۳
۰
VfB Auerbach
Finished
۱۵:۳۰
Chemnitzer FC
۵
۰
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۵:۳۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
۲
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۳۰
ZFC Meuselwitz
۱
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۱۵:۳۰
Eilenburg
۲
۳
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
VSG Altglienicke
۲
۴
BFC Dynamo Berlin
Finished
۱۵:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۷
۵
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga 2
AFC Hermannstadt
۰
۰
Steaua Bucuresti
Finished
۱۷:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
۰
۰
SC FC Petrolul Ploiesti
Finished
۱۷:۳۰
CS Concordia Chiajna
۱
۰
CFM Universitatea Cluj
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
SC Viktoria Griesheim
۶
۰
SV 1912 Buchonia Flieden
Finished
۱۷:۳۰
FC Eddersheim
۴
۱
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۷:۳۰
VFB Ginsheim
-
-
Bayern Alzenau
Finished
۱۷:۳۰
RW Walldorf
۳
۰
SV Steinbach 1920
Finished
۱۷:۳۰
SV Zeilsheim
۰
۱
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga
Pelikan Lowicz
۳
۰
MLKS Wissa Szczuczyn
Finished
۱۴:۳۰
Zaglebie Lubin II
۴
۴
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۴:۳۰
LKS Lagow
۴
۱
Wisloka Debica
Finished
۱۸:۳۰
NKP Podhale
۱
۰
Orleta Radzyn Podlaski
Finished
۱۹:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۰
۳
Ursus Warsawa
Finished
۱۸:۳۰
Wisla Sandomierz
۱
۱
Sokol Sieniawa
Finished
۱۹:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۱
۲
KS Blonianka Blonie
Finished
۱۹:۳۰
Asia
Southeast Asian Games U23
East Timor U23
۰
۲
Vietnam U23
Finished
۱۶:۳۰
Indonesia U23
۳
۱
Myanmar U23
Finished
۱۳:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
FK Auda
۰
۱
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۵:۳۰
FS Metta/Lu
۰
۳
Valmieras FK
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
Hennef 05
۵
۱
VfL Vichttal
Finished
۱۷:۳۰
SV Deutz 05
۲
۳
Borussia Freialdenhoven
Finished
۱۸:۰۰
Spvg Wesseling Urfeld
۱
۱
Siegburger SV 04
Finished
۱۷:۳۰
Fortuna Koln II
۳
۴
FC Hurth
Finished
۱۸:۰۰
FC Pesch 1956
۰
۳
SSG Bergisch Gladbach
Finished
۱۸:۰۰
Kenya
Premier League
Nzoia United
۰
۱
Wazito FC
Finished
۱۵:۳۰
Kakamega Homeboyz
۲
۱
Kenya Commercial Bank
Finished
۱۶:۳۰
Nairobi City Stars
۰
۰
Tusker
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie A Women
Fiorentina (W)
۶
۰
Empoli (W)
Finished
۱۵:۰۰
Sampdoria (W)
۳
۱
Hellas Verona (W)
Finished
۱۷:۰۰
Sassuolo (W)
۲
۱
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۱
۰
Ejea
Finished
۱۴:۳۰
Ebro
۱
۱
AE Prat
Finished
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۲
۰
Huesca II
Finished
۱۴:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۱
۳
CE Europa
Finished
۱۴:۳۰
RCD Espanyol B
۱
۲
CD Brea
Finished
۱۴:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۲
۰
CE Andratx
Finished
۱۴:۳۰
CD Teruel
۰
۰
Badalona
Finished
۱۴:۳۰
SD Formentera
۳
۰
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
Lleida
۲
۰
CD Numancia
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
CA Pulpileno
۱
۲
Socuellamos
Finished
۱۴:۳۰
Real Murcia
۲
۰
CD Toledo
Finished
۱۴:۳۰
Hercules Alicante
۱
۱
Marchamalo
Finished
۱۴:۳۰
Calvo Sotelo Puertollano
۱
۲
Aguilas CF
Finished
۱۴:۳۰
U.D. Melilla
۰
۲
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۴:۳۰
Eldense
۳
۱
Granada B
Finished
۱۴:۳۰
Levante B
۱
۲
UD Alzira
Finished
۱۴:۳۰
CD El Ejido 2012
۰
۱
Mar Menor
Finished
۱۴:۳۰
CD La Nucia
۰
۰
CF Intercity
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Rio Ave
۳
۰
Chaves
Finished
۱۴:۳۰
Estrela Amadora
۰
۱
Sporting Covilha
Finished
۱۹:۰۰
Leixoes
۱
۵
Casa Pia Atletico
Finished
۱۴:۳۰
Feirense
۴
۱
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۸:۳۰
Varzim SC
۲
۰
CD Mafra
Finished
۱۹:۰۰
Academico Viseu
۱
۲
FC Penafiel
Finished
۱۹:۳۰
FC Porto B
۲
۳
Benfica Lisbon B
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
2nd League
Tobol Kostanay Reserves
۲
۲
Kyzyl-Zhar Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FC Altay
۰
۲
FC Jas-Sunkar
Finished
۱۲:۳۰
Zhetysu Taldykorgan Reserves
۳
۰
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FK Aktobe Reserves
۲
۱
FK Atyrau Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۰
۰
FK Kaspyi Aktau Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Jas Qyran
۳
۰
Okzhetpes Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Levadia Tallinn
۱
۰
Paide Linnameeskond
Finished
۱۸:۴۵
Slovenia
U19 League
NK Bravo U19
۳
۰
NK Krka U19
Cancelled
۱۸:۴۵
Norway
3. Division avd. 6
Floya
۷
۱
Harstad IL
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
ASD Carbonia Calcio
۱
۳
Muravera
Finished
۱۸:۳۰
ASD Gladiator
۲
۲
Arzachena
Finished
۱۶:۳۰
ASD Lanusei Calcio
۳
۲
Real Monterotondo Scalo
Finished
۱۷:۰۰
FC Aprilia
۰
۳
ASD Torres
Finished
۱۷:۳۰
Vis Artena
۳
۱
Team Nuova Florida
Finished
۱۸:۳۰
Insieme Formia
۰
۵
Giugliano
Finished
۱۸:۳۰
England
National League South
Ebbsfleet United FC
۱
۰
Chippenham Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Reserve League
Lanus Reserves
۲
۱
Central Cordoba Reserves
Finished
۱۸:۳۰
England
National League North
AFC Fylde
۰
۲
Boston United FC
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Jippo Joensuu
۳
۰
Atlantis FC Edustus
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Gamma Ethniki
Makedonikos FC
۰
۱
Panachaiki
Finished
۱۸:۳۰
Agrotikos Asteras
۱
۰
Proodeftiki FC
Finished
۱۸:۳۰
Pao Rouf
۱
۰
Ilioupoli GS
Finished
۱۸:۳۰
Russia
FNL
Alania Vladikavkaz
۰
۱
Rotor Volgograd
Finished
۱۸:۳۰
Energiya Khabarovsk
۱
۰
Gazovik Orenburg
Finished
۱۱:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۰
۱
Torpedo Moskva
Finished
۱۴:۳۰
Veles Moscow
۱
۱
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۴:۳۰
FK Dolgoprudny
۰
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۵:۳۰
Metallurg Lipetsk
۱
۲
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۷:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۰
۳
FK Tom Tomsk
Finished
۱۹:۰۰
Norway
Toppserien Women
SK Brann (W)
۱۰
۰
Avaldsnes (W)
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone C
Este
۱
۰
San Martino Speme
Finished
۱۸:۳۰
ASD Cartigliano
۲
۲
Spinea 1966
Finished
۱۸:۳۰
Montebelluna
۳
۱
US Levico Terme
Finished
۱۷:۳۰
Clodiense
۱
۱
Union Arzignanochiampo
Finished
۱۸:۳۰
Caldiero Terme
۲
۱
Cjarlins Muzane
Finished
۱۸:۳۰
ACD Campodarsego Calcio
۲
۰
Cattolica SM Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Ambrosiana
۳
۲
Luparense
Finished
۱۸:۳۰
Delta Porto Tolle Rovigo
۲
۳
US Adriese
Finished
۱۸:۳۰
Luxembourg
National Division
F91 Dudelange
۷
۰
Hamm RM Benfica FC
Finished
۱۸:۳۰
Niedercorn Progres
۲
۱
Wiltz
Finished
۱۸:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۶
۱
UNA Strassen
Finished
۱۸:۳۰
Union Titus Petange
۰
۱
CS Fola Esch
Finished
۱۸:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۳
۱
FC Victoria Rosport
Finished
۱۸:۳۰
US Hostert
۱
۳
FC Swift Hesperange
Finished
۱۸:۳۰
Etzella Ettelbruck
۰
۲
FC Differdange 03
Finished
۱۸:۳۰
AS Jeunesse Esch
۱
۰
FC Rodange 91
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
FC Francavilla
۱
۰
Bitonto
Finished
۱۸:۳۰
FC San Giorgio
۱
۶
Audace Cerignola
Finished
۱۸:۳۰
Rotonda Calcio
۲
۰
Virtus Matino
Finished
۱۸:۳۰
Citta di Fasano
۳
۲
ASD Nardo Calcio
Finished
۱۸:۳۰
ASD Sorrento 1945
۲
۱
Lavello
Finished
۱۸:۳۰
Team Altamura
۳
۰
AS Bisceglie 1913
Finished
۱۸:۳۰
ASG Nocerina 1910
۴
۱
Casarano
Finished
۱۸:۳۰
Molfetta
۱
۱
Casertana
Finished
۱۸:۳۰
SS Nola 1925
۱
۰
FBC Gravina
Finished
۱۸:۳۰
Brindisi
۰
۱
Mariglianese
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Lentigione Calcio
۲
۰
Athletic Carpi
Finished
۱۸:۳۰
Sammaurese
۰
۲
Mezzolara
Finished
۱۸:۳۰
Tritium
۰
۰
Correggese
Finished
۱۸:۳۰
Ravenna Calcio
۲
۰
Borgo San Donnino
Finished
۱۸:۳۰
Bagnolese
۱
۱
ASD Alcione Milano
Finished
۱۸:۳۰
ASD Seravezza Calcio
۲
۴
Ghivizzano Borgoamozzano
Finished
۱۸:۳۰
AC Forli
۴
۰
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۸:۳۰
Progresso
۱
۱
Real Forte Querceta
Finished
۱۸:۳۰
AC Prato
۳
۱
Aglianese
Finished
۱۸:۳۰
Sasso Marconi 1924
۱
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Breno
۰
۲
ASD Villa D'Alme
Finished
۱۸:۳۰
AC Legnano
۲
۱
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۸:۳۰
Olginatese
۲
۱
AC Leon
Finished
۱۸:۳۰
USD Castellanzese
۲
۳
USD Caravaggio
Finished
۱۸:۳۰
Brusaporto
۲
۱
Vis Nova Giussano
Finished
۱۸:۳۰
Ponte San Pietro
۰
۱
Folgore Caratese
Finished
۱۸:۳۰
Calvina
۰
۰
Sona Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Crema 1908
۳
۳
Franciacorta
Finished
۱۸:۳۰
Usd Casatese
۲
۱
Virtus Bergamo
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Real Sociedad U19
۴
۱
Danok Bat U19
Finished
۱۸:۰۰
Osasuna U19
۱
۱
Arenas Club de Getxo U19
Finished
۱۸:۳۰
Eibar U19
۲
۱
Tolosa CF U19
Finished
۱۸:۳۰
Logrones U19
۲
۰
CD Oberena U19
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
SC Duesseldorf West
۰
۱
DJK Teutonia St.Tonis
Finished
۱۸:۰۰
Union Nettetal
۴
۰
FC Kray
Finished
۱۷:۳۰
Spvg Schonnebeck 1910
۱
۱
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۳۰
Ratinger Spvg
۱
۲
SSVg Velbert
Finished
۱۷:۳۰
SF Niederwenigern
۳
۱
SpVgg Sterkrade-Nord
Finished
۱۷:۳۰
FC Bocholt 1900
۳
۱
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۸:۰۰
FSV Duisburg
۱
۱
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Finished
۱۸:۰۰
Norway
2. Division Group 2
Levanger FK
۱
۰
Kjelsas Oslo
Finished
۱۷:۴۵
Germany
Berlin Liga
BSV Al-Dersimspor
۲
۲
Turkiyemspor
Finished
۱۷:۳۰
TUS Makkabi
۲
۳
Frohnauer SC
Finished
۱۴:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Gjilani
۳
۴
FC Malisheva
Finished
۱۷:۳۰
KFF Dukagjini
۳
۲
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۷:۳۰
FC Prishtina
۰
۱
FC Drita Gjilan
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB II
Szentlorinc SE
۲
۱
BFC Siofok
Cancelled
۱۹:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۲
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۹:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
۱
۲
Szolnok MAV FC
Finished
۱۹:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۰
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۹:۳۰
Haladas
۱
۳
Kecskemeti TE
Finished
۲۱:۰۰
Dorogi FC
۳
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۹:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۲
۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۹:۳۰
Budaorsi SC
۰
۵
Budapest Vasas SC
Finished
۱۹:۳۰
Soroksar SC
۲
۰
Csakvar TK
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
3. Liga
TJ Kovo Belusa
۱
۲
FK Nove Zamky
Finished
۱۹:۰۰
MSK Tesla Stropkov
۱
۲
Slavia TU Kosice
Finished
۱۹:۰۰
FK Slovan Most Pri Bratislave
۰
۲
FC Malacky
Finished
۱۹:۳۰
MFK Zarnovica
۰
۱
FK Rakytovce
Finished
۱۹:۳۰
TJ Jednota Banova
۲
۰
TJ Pramen Kovacova
Finished
۱۳:۰۰
FK Raca Bratislava
۴
۲
MSK Senec
Cancelled
۱۳:۰۰
FC Nitra
۱
۳
FC Vion Zlate Moravce B
Finished
۱۹:۰۰
TJ Mladost Kalsa
۱
۲
MFK Vranov nad Topl'ou
Finished
۱۹:۰۰
MSK Spisske Podhradie
۱
۰
FK Svidnik
Finished
۱۹:۰۰
Banik Kalinovo
۱
۴
FK Podkonice
Finished
۱۹:۳۰
Lokomotiva Devinska Nova Ves
۰
۲
TJ Rovinka
Finished
۱۹:۳۰
MFK Rusovce
۵
۱
PSC Pezinok
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly Club Matches
Polvorin FC
۱
۰
Real Oviedo II
Cancelled
۲۰:۳۰
Serbia
Prva Liga
Radnicki Sremska Mitrovica
۱
۳
Mladost Novi Sad
Finished
۱۹:۳۰
IMT Novi Belgrade
۱
۲
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۹:۳۰
Loznica
۲
۱
FK Indjija
Cancelled
۱۹:۳۰
FK Zarkovo
۲
۱
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۹:۳۰
Morocco
Botola Pro 2
ASS Association Sportive De Sale
۲
۱
TAS Casablanca
Finished
۲۰:۳۰
UTS Rabat Touarga
۲
۱
Ittihad Zemmouri de Khemisset
Finished
۲۰:۳۰
Racing de Casablanca
۲
۰
Stade Marocain
Finished
۲۰:۳۰
WAF Fes
۳
۱
Musulmane Oujda
Finished
۲۰:۳۰
Olympique Dcheira
۱
۲
Chabab Atlas Khenifra
Finished
۲۰:۳۰
France
U19 League
Nantes U19
۲
۰
Concarneau U19
Finished
۱۷:۳۰
US Colomiers U19
۲
۱
OGC Nice U19
Finished
۱۳:۳۰
Evreux U19
۱
۲
St Pryve St Hilaire U19
Finished
۱۴:۳۰
Montfermeil U19
۴
۳
Lille OSC U19
Finished
۱۷:۳۰
Dijon Asptt U19
-
-
Clermont U19
Finished
۱۷:۳۰
AS Saint-Etienne U19
۴
۰
AS Beziers U19
Finished
۱۷:۳۰
Ajaccio U19
۲
۱
AS Cannes U19
Finished
۱۷:۳۰
Pontarlier U19
۰
۱
ESTAC Troyes U19
Finished
۱۷:۳۰
AS Monaco FC U19
۲
۳
Toulouse FC U19
Finished
۱۷:۳۰
Nancy U19
۳
۱
Olympique Lyonnais U19
Finished
۱۷:۳۰
Tours FC U19
۰
۰
Chateauroux U19
Finished
۱۷:۳۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۲
۵
Strasbourg U19
Finished
۱۷:۳۰
Le Mans U19
۲
۲
EA Guingamp U19
Finished
۱۷:۳۰
Paris FC U19
۰
۱
Metz U19
Finished
۱۷:۳۰
Chambly U19
۲
۶
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۳۰
US Torcy U19
۲
۰
AJ Auxerre U19
Finished
۱۷:۳۰
Dijon FC U19
۲
۲
Sochaux U19
Finished
۱۷:۳۰
Girondins de Bordeaux U19
۵
۱
Stade Lavallois Mayenne FC U19
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie D Group 4
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۲
۳
CSE
Finished
۲۳:۳۰
EC Jacuipense
۲
۰
Santa Cruz FC
Finished
۲۳:۳۰
Juazeirense
۰
۲
Alagoinhas Atletico Clube
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Baiano U20
Botafogo RJ U20
۰
۱
Atlantico U20
Finished
۲۲:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF, Group 2
Real Sporting de Gijon II
۰
۱
CD Lealtad
Finished
۲۱:۴۵
Spain
Tercera Division RFEF, Group 6
Saguntino
۱
۰
Atzeneta
Finished
۲۱:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Real Murcia U19
۰
۲
Roda U19
Finished
۲۱:۳۰
Alboraya U19
۱
۲
San Jose U19
Finished
۲۰:۳۰
Nicaragua
Segunda Division
San Judas
۲
۴
Matagalpa FC
Finished
۲۱:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF, Group 5
UE Olot
۱
۱
Girona FC B
Cancelled
۲۱:۳۰
Mauritania
Mauritania Cup
AS Armee
۱
۱
FC Gourel Sangue
Finished
۲۱:۰۰
Gambia
GFA Premier League
Team Rhino FC
۰
۲
Steve Biko FC
Cancelled
۲۱:۰۰
Gambia Ports Authority
۱
۲
Gambia Armed Forces FC
Cancelled
۲۱:۰۰
Jordan
Jordan League
Ma'an
۰
۰
Al Aqaba
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Atletico Perines U19
۱
۰
Sporting Gijon U19
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Deportivo Pereira (W)
۱
۰
Independiente Medellin (W)
Finished
۲۰:۳۰
Millonarios (W)
۱
۲
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۰:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
Närpes Kraft
۱
۱
OLS
Finished
۲۰:۰۰
Montenegro
2. Division
Mladost DG
۱
۲
FK Kom Podgorica
Finished
۲۰:۰۰
FK Arsenal Tivat
۵
۱
Berane
Finished
۲۰:۰۰
OFK Titograd Podgorica
۳
۱
FK Cetinje
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Ykkonen
FF Jaro
۴
۰
PK-35
Finished
۲۰:۰۰
SJK Akatemia
۰
۲
FC TPS Turku
Finished
۲۰:۰۰
Ivory Coast
Ligue 1
Bassam
۲
۲
Asi D Abengourou
Finished
۲۰:۰۰
SOL FC Abobo
۰
۱
Bouake FC
Finished
۲۲:۳۰
Croatia
3. HNL
NK Uskok
۳
۲
NK Kamen Ivanbegovina
Finished
۲۰:۰۰
NK Bedem Ivankovo
۳
۰
NK Darda
Finished
۲۰:۰۰
NK Vodice
۱
۱
NK Sloga Mravince
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Tercera Division RFEF, Group 17
Utebo
۲
۰
CF Illueca
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Rogaska
۳
۱
NK Roltek Dob
Finished
۱۹:۳۰
NK Fuzinar Ravne
۱
۱
ND Triglav 2000 Kranj
Finished
۱۹:۳۰
Belarus
Premier League
Neman Grodno
۲
۰
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۰
۲
Slavia Mozyr
Finished
۱۵:۳۰
FK Slutsk
۲
۲
Dnepr Mogilev
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB III
BVSC Zuglo
۲
۱
Bicskei TC
Finished
۱۹:۳۰
Budapest Honved II
۲
۰
Paksi SE II
Finished
۱۳:۳۰
Hidasnemeti VSC
۰
۴
Diosgyori VTK II
Finished
۱۹:۳۰
Debrecen EAC
۸
۰
Tallya Kse
Finished
۱۹:۳۰
Tiszaujvaros
۶
۰
Bekescsabai Elore SE II
Cancelled
۱۹:۳۰
Sweden
Allsvenskan
BK Hacken
۳
۱
Kalmar FF
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby IF
۳
۳
AIK
Finished
۱۷:۳۰
IFK Goteborg
۱
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۲۰:۰۰
IFK Norrkoping
۵
۱
GIF Sundsvall
Finished
۲۰:۰۰
Degerfors IF
۲
۱
Helsingborgs IF
Finished
۲۰:۰۰
Mexico
LIGA MX
Club America
۳
۲
Puebla
Finished
۰۳:۳۰
Pachuca CF
۳
۲
San Luis
Finished
۰۵:۳۵
South Africa
1st Division
Venda FC
۱
۱
Free State Stars
Finished
۱۷:۳۰
Cape Town All Stars
۰
۱
JDR STARS
Finished
۱۷:۳۰
University of Pretoria Students
۰
۰
Hungry Lions FC
Finished
۱۷:۳۰
Richards Bay FC
۰
۰
Cape Town Spurs
Finished
۱۷:۳۰
Pretoria Callies
۱
۲
Jomo Cosmos
Finished
۱۷:۳۰
Australia
VIC Premier League Women
South Yarra (W)
۰
۱
Melbourne University (W)
Finished
۰۹:۳۰
Boroondara Eagles (W)
۳
۱
Geelong Galaxy (W)
Finished
۰۹:۴۵
Casey Comets (W)
۱
۰
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۴۵
Southern United (W)
۳
۱
Melbourne Knights (W)
Finished
۱۰:۰۰
Asia
Southeast Asian Games Women
Singapore (W)
۰
۱
Myanmar (W)
Finished
۱۳:۳۰
Laos (W)
۰
۵
Thailand (W)
Finished
۱۶:۳۰
Poland
IV Liga
Chojniczanka Chojnice II
۰
۲
Czarni Pruszcz Gdanski
Finished
۱۳:۳۰
Jutrzenka Giebultow
۱
۰
MKS Trzebinia
Finished
۱۹:۳۰
Lechia Gdansk II
۲
۳
Kaszubia Koscierzyna
Cancelled
۱۹:۳۰
Cuiavia Inowroclaw
۲
۲
Notecianka Pakosc
Finished
۱۴:۳۰
Slovenia
League Women
ZNK Cerklje (W)
۴
۰
ZNK MSM Ptuj (W)
Finished
۱۳:۳۰
ZNK Ljubljana (W)
۰
۶
ZNK Pomurje (W)
Finished
۱۵:۳۰
NK Zrece
۰
۱
SD Cirkulane
Finished
۱۹:۳۰
Romania
U19 League
FC Farul Constanta U19
۲
۱
FC Csikszereda Miercurea Ciuc U19
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
Bayanlar Ligi Women
Konak Belediyesi (W)
۰
۱
Besiktas (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
۰
۱
Altay (W)
Cancelled
۱۳:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۰
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kayseri Genclerbirligi (W)
۲
۰
Hatayspor (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kocaeli Bayan FK (W)
۱
۱
Dudullu SK (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kirecburnu (W)
۱
۱
Sivasspor (W)
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Torku Konyaspor U19
۲
۱
Hatayspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۶
Besiktas JK U19
Finished
۱۵:۳۰
Kasimpasa U19
۰
۳
Antalyaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Tuzlaspor U19
۰
۱
Samsunspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Fenerbahce SK U19
۰
۰
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۵:۳۰
Giresunspor U19
۰
۱
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۵:۳۰
Alanyaspor U19
۱
۱
Gaziantep BB U19
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga 2 Women
Carmen Bucuresti (W)
۵
۵
Olimpia Cluj II (W)
Finished
۱۲:۳۰
AC Bihor United (W)
۱
۰
Atletic Drobeta (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K3 - League
Hwaseong FC
۱
۰
Yangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Gimhae City
۱
۱
Gangneung City
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Tuggeranong Utd
۶
۱
Wagga City Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
Gungahlin United FC
۳
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۴
۱
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
Estonia
Esiliiga B
Tallinna JK Legion II
۲
۲
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۴:۰۰
FC Tallinn
۳
۱
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۴:۰۰
Guatemala
Liga Nacional Women
Deportivo Amatitlan (W)
۱
۲
Suchitepequez (W)
Finished
۰۵:۳۰
Antigua GFC (W)
۲
۰
El Estor (W)
Finished
۲۰:۳۰
Tunecas (W)
۲
۲
Muniguate (W)
Cancelled
۲۲:۳۰
Panama
LPF
Alianza FC Panama
۱
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۵:۳۰
Honduras
Liga Nacional
Real Espana
۱
۱
CD Marathon
Finished
۰۵:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso
Puntarenas FC
۱
۰
Deportiva Carmelita
Finished
۰۵:۳۰
United States
NPSL
Georgia Revolution
۴
۰
LSA Athletico Lanier
Finished
۰۴:۰۰
Southern States SC
۴
۰
New Orleans Jesters
Finished
۰۵:۰۰
Tulsa Athletics
۲
۱
Saint Louis Club Atletic
Cancelled
۲۳:۳۰
Mexico
Liga de Ascenso
Atletico Morelia
۲
۰
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۲:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Universidad O&M FC
۱
۱
Moca FC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
Noroeste SP
۲
۱
Comercial SP
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Serie D Group 1
Nautico RR
۱
۴
Rio Branco AC
Finished
۰۱:۳۰
Kenya
National Super League
Dandora Love
۲
۳
Shabana FC
Finished
۱۶:۴۵
Mara Sugar FC
۰
۱
Muhoroni Youth FC
Finished
۱۳:۳۰
Naivas FC
۳
۰
Silibwet
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۳
۲
JK Nomme United
Finished
۱۴:۰۰
Pärnu JK
۰
۱
Ida-Virumaa FC Alliance
Cancelled
۱۴:۰۰
El Salvador
Primera Division
CD Chalatenango
۱
۲
AD Isidro Metapan
Finished
۰۵:۳۰
CD Aguila
۱
۱
Jocoro FC
Finished
۰۵:۳۰
Spain
Segunda Division Women
Madrid CFF II (W)
۳
۲
CD Femarguin (W)
Cancelled
۱۴:۰۰
UD Granadilla Tenerife B (W)
۱
۰
Real Betis B (W)
Finished
۱۵:۳۰
Racing de Santander (W)
۱
۲
Sporting Gijon (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Sollentuna Utd FF
۳
۱
BK Forward
Finished
۱۵:۳۰
Sandvikens IF
۴
۰
Taby FK
Cancelled
۱۹:۳۰
Pitea IF
۱
۰
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۶:۳۰
IFK Haninge
۱
۴
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Championship Relegation/Promotion Playoffs
Airdrieonians FC
۱
۲
Queen's Park
Finished
۱۶:۴۰
Spain
Tercera Division RFEF, Group 11
CD Manacor
۲
۱
Poblense
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Veikkausliiga
Ilves
۱
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
SK Sturm Graz II
۰
۱
Union Gurten
Finished
۱۶:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Istiklol
۱
۱
FK Eskhata Khujand
Finished
۱۶:۳۰
Regartadaz Tursunzoda
۰
۱
Khatlon Bokhtar
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۰
۰
HSC Hannover
Finished
۱۶:۳۰
Teutonia Ottensen
۶
۱
Delmenhorst
Finished
۱۶:۳۰
Hansa Luneburg
۰
۳
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Korsnas IF FK
۲
۱
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۶:۳۰
Ragsveds
۲
۴
IFK Stocksund
Finished
۱۸:۳۰
Skiljebo SK
۱
۱
FC Jarfalla
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FC Rot-Weiss Erfurt
۵
۱
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۶:۳۰
VfL Halle 1896
۰
۰
FC Grimma
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
I Lyga
DFK Dainava Alytus
۳
۲
FK Riteriai B
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Estonian Cup
JK Trans Narva
۰
۱
JK Nomme Kalju
Finished
۱۶:۰۰
Kazakhstan
Premier League
Maktaaral FC
۲
۱
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۶:۳۰
FC Taraz
۲
۰
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Superettan
Landskrona Bois
۳
۳
IF Brommapojkarna
Finished
۱۵:۳۰
Ostersunds FK
۱
۳
IK Brage Borlange
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
Bydgoszcz (W)
۰
۳
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rekord Bielsko-Biala Women (W)
۱
۵
GKS Gornik Leczna (W)
Finished
۱۶:۰۰
UKS SMS Lodz (W)
۶
۱
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۹:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۱
۰
MKS Olimpia Szczecin (W)
Finished
۱۴:۳۰
Finland
U20 League
TuPS/KP-75 U20
۱
۲
Komeetat U20
Finished
۱۴:۳۰
England
League 2
Swindon Town
۲
۱
Port Vale
Finished
۱۵:۳۰
Latvia
1. Liga
SC Grobinas
۴
۱
Saldus SS / Leevon
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Coruxo CF
۴
۱
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
Navalcarnero
۱
۲
Marino de Luanco
Finished
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
۱
۱
CD Arenteiro
Finished
۱۴:۳۰
Salamanca CF UDS
۲
۱
SD Compostela
Finished
۱۴:۳۰
CF Cristo Atletico
۱
۱
Pontevedra
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۲
CD Mostoles
Finished
۱۴:۳۰
Arosa SC
۱
۱
Bergantinos CF
Finished
۱۴:۳۰
AD Union Adarve
۳
۴
UD Llanera
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF, Group 10
CD Utera
۱
۱
CD Ciudad de Lucena
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
First League Women
Dinamo Maksimir (W)
۲
۱
ZNK Split (W)
Cancelled
۱۵:۰۰
ZNK Donat Zadar (W)
۳
۴
NK Medimurje Cakovec (W)
Finished
۱۶:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Stal Mielec
۱
۱
Slask Wroclaw
Finished
۱۵:۰۰
Radomiak Radom
۴
۲
TS Wisla Krakow
Finished
۲۰:۰۰
KS Gornik Zabrze
۴
۲
Gornik Leczna
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Vittsjo GIK (W)
۲
۱
Pitea IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Umea IK (W)
۱
۲
Eskilstuna United (W)
Cancelled
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Don Benito
۲
۲
UD San Fernando
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۱
۲
Cordoba
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۴:۳۰
Cadiz B
۱
۰
Antequera
Finished
۱۴:۳۰
Panaderia Pulido
۱
۳
CF Villanovense
Finished
۱۴:۳۰
CD Coria
۳
۲
CD Mensajero
Finished
۱۴:۳۰
UD Las Palmas II
۱
۳
Merida
Finished
۱۴:۳۰
UD Montijo
۱
۷
UD Tamaraceite
Finished
۱۴:۳۰
Ceuta
۳
۰
Cacereno
Finished
۱۴:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Rosenborg BK II
۷
۰
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۸:۰۰
Byåsen Toppfotball
۲
۰
Rana FK
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Westfalenliga
DJK TuS Hordel
۱
۲
FC Brunninghausen
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Super League 2
Levadiakos
۱
۰
Veria FC
Finished
۱۸:۰۰
Sweden
Elitettan Women
Ifo Bromolla IF (W)
۰
۲
Alingsas FC United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Sloboda Tuzla
۲
۱
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۷:۳۰
NK Posusje
۲
۲
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۹:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Guarani de Trinidad
۰
۲
Rubio nu
Finished
۱۸:۳۰
2 de Mayo
۱
۲
Independiente FBC
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۵
۰
VFL Oldenburg
Finished
۱۷:۳۰
Arminia Hannover
۳
۲
Heeslinger SC
Finished
۱۷:۳۰
SVG Gottingen 07
۱
۰
Rotenburger
Finished
۱۷:۳۰
MTV Wolfenbuettel
۰
۳
TUS Bersenbruck
Finished
۱۷:۳۰
FT Braunschweig
۰
۴
Kickers Emden
Finished
۱۷:۳۰
MTV Gifhorn
۴
۱
FC Hagen/Uthlede
Finished
۱۷:۳۰
Ramlingen-Ehlershausen
۰
۲
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۷:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۰
۲
Spelle-Venhaus
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
1st Division
Esbjerg F.B.
۲
۲
Vendsyssel FF
Finished
۱۷:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
CAPS United
۰
۱
Chicken Inn FC
Finished
۱۷:۳۰
Highlanders
۱
۰
Dynamos FC
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Premier League Women
Celtic FC (W)
۱
۳
Rangers FC (W)
Cancelled
۱۷:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
۱
۲
Spartans FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Hibernian FC (W)
۰
۰
Glasgow City (W)
Finished
۱۹:۴۰
Motherwell (W)
۳
۲
Aberdeen (W)
Finished
۱۹:۴۰
Hearts (W)
۳
۰
Partick Thistle (W)
Finished
۱۹:۴۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Inter Turkspor Kiel
۶
۳
TSV Pansdorf
Finished
۱۷:۳۰
Eckernforder SV
۱
۱
Eichede
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
FC Eintracht Rheine
۰
۰
SV Schermbeck
Finished
۱۷:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۱
۲
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۷:۳۰
SC Preussen Munster II
۴
۱
TUS Haltern
Finished
۱۷:۳۰
SF Siegen 1899
۱
۵
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۷:۳۰
SC Paderborn 07 II
۱
۱
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۷:۳۰
ASC Dortmund
۲
۳
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۷:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۲
۰
TuS Ennepetal
Finished
۱۷:۳۰
TuS Erndtebruck
۱
۶
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۷:۳۰
Andorra
1a Divisio
AC d'Escaldes
۱
۲
UE Sant Julià
Finished
۱۸:۳۰
Inter Club d'Escaldes
۱
۳
UE Santa Coloma
Finished
۱۹:۳۰
Rwanda
National League
Rutsiro FC
۰
۰
AS Kigali
Finished
۱۷:۳۰
Musanze FC
۱
۱
Rayon Sports FC
Finished
۱۷:۳۰
Police FC
۱
۱
Mukura Victory
Finished
۱۷:۳۰
Gicumbi
۰
۰
Gasogi Utd
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
Troina
۰
۳
Gelbison Cilento SSD
Finished
۱۸:۳۰
ASD Castrovillari Calcio
۳
۱
Licata
Finished
۱۸:۳۰
ASD Cittanovese
۰
۱
SS Cavese
Finished
۱۸:۳۰
ASD Trapani Calcio
۲
۲
ASD Paterno
Finished
۱۸:۳۰
SS Rende
۲
۰
Real Agro Aversa
Finished
۱۸:۳۰
ASD Sancataldese
۱
۱
FC Lamezia Terme
Finished
۱۸:۳۰
AS Acireale
۱
۱
Citta di Sant Agata
Finished
۱۸:۳۰
Malta
FA Trophy
Valletta FC
۱
۲
Floriana FC
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
U20 League
Leon U20
۳
۳
Tigres U20
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
FC Wolfurt
۲
۱
RW Rankweil
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
UD Montecarlo U19
۰
۲
Girona U19
Finished
۱۸:۳۰
Barcelona U19
۳
۰
San Francisco U19
Finished
۱۹:۰۰
Ebro U19
۰
۱
UD Unificacion Bellvitge U19
Finished
۱۹:۰۰
Cameroon
Championship Women
Ebolowa (W)
۲
۰
Canon Yaounde (W)
Finished
۱۹:۰۰
Austria
Regionalliga East
FC Mauerwerk
۰
۱
Wiener SK
Finished
۱۹:۰۰
Bulgaria
B PFG
Ludogorets Razgrad B
۴
۰
FK Septemvri Simitli
Finished
۱۹:۳۰
PFC Litex Lovech
۰
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۲۲:۰۰
North Macedonia
First League
FK Borec
۱
۵
Renova
Finished
۱۹:۳۰
KF Shkupi Skopje
۳
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۹:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۲
۱
Makedonija GjP
Finished
۱۹:۳۰
FK Skopje
۴
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۹:۳۰
Rabotnicki Skopje
۲
۱
FK Pelister
Finished
۱۹:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۱
FK Shkendija 79
Finished
۱۹:۳۰
Nicaragua
Primera Division Women
Managua FC (W)
۰
۲
Real Esteli (W)
Finished
۱۹:۳۰
Ghana
FA Cup
Bechem United
۲
۰
Aduana Stars
Cancelled
۱۹:۳۰
Poland
1 Liga Women
Marcus Gdynia (W)
۱
۰
UKS Loczki Wyszkow (W)
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
GrIFK Grankulla
۰
۰
FC Honka Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie C
Imolese Calcio
۱
۰
AC Pistoiese
Finished
۲۰:۳۰
Ecuador
Superliga Women
LDU Quito (W)
۳
۰
Carneras UPS (W)
Finished
۲۰:۳۰
Mali
Mali Cup
AS Real Bamako
۱
۰
Stade Malien
Finished
۲۱:۳۰
Malaysia
Liga M3
BRM FC
۲
۰
Harini KS FC
Finished
۱۷:۱۵
San Marino
Campionato
Fiorentino
۰
۲
Fiorita
Finished
۱۷:۳۰
Faetano
۱
۱
SP Tre Fiori
Finished
۱۷:۳۰
Pennarossa
۱
۱
Virtus
Finished
۱۷:۳۰
Libertas
۱
۰
SP Tre Penne
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
1. Liga Women
FK Dukla Praha (W)
۱
۴
FC Slovan Liberec (W)
Finished
۱۳:۰۰
Malawi
Super League
Rumphi United
۰
۱
TN Stars
Finished
۱۷:۰۰
Mighty Tigers
۱
۳
MAFCO
Finished
۱۷:۰۰
Silver Strikers
۳
۰
Kamuzu Barracks
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Super League Women
Neoi Ergoteli (W)
۰
۲
FC PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۴:۳۰
Avantes Chalkida (W)
۲
۰
Larissa (W)
Finished
۱۸:۳۰
United States
NWSL
Orlando Pride SC (W)
۲
۲
Kansas City Current (W)
Finished
۰۳:۰۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۰
۰
North Carolina (W)
Finished
۰۳:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۱
۱
Houston Dash (W)
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Newcastle Olympic Reserves
۵
۱
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۱
Broadmeadow Magic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Japan
L2 League Women
JFA Academy (W)
۸
۱
Kibi University (W)
Finished
۰۶:۳۰
Fukuoka Anclas (W)
۲
۰
Tsukuba University (W)
Finished
۰۸:۳۰
Shizuoka Sangyo University (W)
۳
۱
Veertien Mie (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
New South Wales League One
Central Coast Mariners Academy NPL
۴
۰
SD Raiders FC
Cancelled
۰۷:۳۰
Russia
FNL 2, Group 3
Dynamo Vladivostok
۱
۱
Peresvet Podolsk
Finished
۰۹:۳۰
Zvezda Ryazan
۰
۰
Khimki II
Finished
۱۹:۳۰
Avangard Kursk
۳
۲
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۹:۳۰
FK Sokol Saratov
۰
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۹:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Eastern United Reserves
۷
۲
Port Adelaide Pirates Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Romania
Liga 1 Women
CFF Olimpia Cluj (W)
۹
۱
CSM Alexandria (W)
Finished
۱۲:۳۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
۱۱
۰
Fairplay Bucuresti (W)
Finished
۱۲:۳۰
CSS Targoviste (W)
۱
۱۰
Piros Security (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ladies Targu Mures (W)
۳
۴
Independenta Baia Mare (W)
Finished
۱۴:۳۰
ACS Heniu Prundu Bargaului (W)
۲
۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۴:۳۰
Banat Girls FC (W)
۱۰
۱
Universitatea Galati (W)
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Supreme Division Women
Rubin Kazan (W)
۱
۱
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۳:۰۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
1. FC Karlovy Vary
۰
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۳:۰۰
Sokol Hostoun
۱
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۹:۳۰
Austria
Women Cup
FFC Vorderland (W)
۱
۶
FSK St. Polten Spratzern (W)
Finished
۱۳:۳۰
Andorra
2a Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۵
۲
La Massana
Finished
۱۳:۳۰
Belarus
Reserve League
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۱
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Energetik-BGU Reserves
۰
۰
FC Minsk Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF, Group 4
SD Beasain
۲
۱
Club Portugalete
Finished
۱۴:۰۰
Greece
Super League 2 U20
OF Ierapetras U20
۳
۲
Irodotos U20
Finished
۱۴:۱۵
Ireland
Leinster Senior League
UCD
۴
۲
Ballymun United
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Assyriska United IK
۴
۱
IFK Eskilstuna
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
۰
۱
SV Eintracht Trier
Finished
۱۶:۳۰
TUS Koblenz
۰
۳
TuS Mechtersheim
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
USV Hercules
۳
۱
Groene Ster
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Fredrikstad 2
۴
۰
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
IFK Kumla FK
۱
۳
Herrestads AIF
Finished
۱۶:۳۰
Angered BK
۲
۲
Karlslunds IF
Finished
۱۷:۳۰
Vanersborgs FK
۱
۱
Mjolby AI FF
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Ariana FC
۲
۲
FK Karlskrona
Finished
۱۶:۳۰
IFK Berga
۰
۱
Osterlen FF
Finished
۱۷:۳۰
Norway
1. Division Women
Amazon Grimstad FK (W)
۱
۲
KIL/Hemne (W)
Cancelled
۱۶:۳۰
TIL 2020 (W)
۰
۱
Asane Fotball (W)
Finished
۱۶:۳۰
Medkila (W)
۱
۲
Hoenefoss (W)
Finished
۱۷:۳۰
Klepp (W)
۴
۱
Grand Bodo (W)
Finished
۱۷:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
۲
۲
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۶:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۱
۱
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Moscow II
۰
۳
FC Tver
Finished
۱۹:۰۰
Denmark
3rd Division
Young Boys FD
۲
۲
Vanlose
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Trival Valderas U19
۳
۲
Real Valladolid U19
Finished
۱۴:۳۰
CF Burgos U19
۱
۰
Rayo Majadahonda U19
Finished
۱۵:۰۰
Cultural Leonesa U19
۲
۰
AD Alcorcon U19
Finished
۱۸:۳۰
Fuenlabrada U19
۲
۰
Las Rozas U19
Finished
۱۸:۳۰
Uruguay
League Women
CA River Plate (W)
۳
۲
Danubio (W)
Finished
۱۶:۱۵
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Hoganas BK
۰
۳
Vastra Frolunda IF
Finished
۱۵:۳۰
Hittarps IK
۳
۱
Tolo IF
Finished
۱۶:۳۰
Varbergs GIF FK
۰
۱
BK Astrio
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
Spartak Tuymazy
۱
۴
FC Tyumen
Finished
۱۵:۳۰
FC Chelyabinsk
۲
۰
Novosibirsk FK
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Miass
۱
۲
FC Zvezda Perm
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
II Lyga
Vilnius FK Zalgiris C
۸
۰
FK Jonava II
Finished
۱۵:۰۰
Macao
1st Division
CD Lun Lok
۰
۵
CDF Benfica
Finished
۱۴:۳۰
Chao Pak Kei (CPK)
۱۱
۰
Cfb Macau
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division RFEF, Group 7
Paracuellos Antamira
۰
۱
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Serie D Group 3
Globo FC
۰
۲
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۲۲:۳۰